Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
TJ Kyje Praha 14
15
14
0
1
56
14
42
Hrdlořezy, ČAFC B
PVRVV
2
FC Tempo Praha B
15
10
2
3
52
27
32
Chodov , Xaverov, Braník B
VRPRP
3
SK Ďáblice B
15
10
1
4
53
32
31
ČAFC B , ČZU, Chodov
VVRVP
4
ABC Braník B
15
8
5
2
65
31
29
Xaverov , D.Počernice , Tempo B
VVPVV
5
ČAFC Praha B
15
9
2
4
40
26
29
Ďáblice B, Háje B , Kyje
VPVRR
6
SC Xaverov Horní Počernice
15
8
3
4
30
25
27
Braník B, Tempo B , Kbely
VVVVR
7
Spartak Hrdlořezy
15
7
3
5
26
34
24
Háje B, Kyje , Třeboradice B
PPVPV
8
SK Třeboradice B
15
6
1
8
24
27
19
D.Počernice, Vršovice B, Hrdlořezy
PPRVP
9
Spartak Kbely
15
5
1
9
30
38
16
ČZU , Chodov, Xaverov
VVPVR
10
SK Union Vršovice B
15
5
1
9
28
44
16
Třeboradice B , D.Počernice
RVPVP
11
FC Háje Jižní Město B
15
4
1
10
24
46
13
Hrdlořezy , ČAFC B, ČZU
PPPPP
12
Sokol Dolní Počernice
15
3
3
9
26
38
12
Třeboradice B , Braník B, Vršovice B
RVVRR
13
ČZU Praha
15
3
0
12
20
44
9
Kbely, Ďáblice B , Háje B
RVPPV
14
Jižní Město Chodov
15
1
1
13
15
63
4
Tempo B, Kbely , Ďáblice B
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
8
8
0
0
24
24
2
SK Ďáblice B
8
6
1
1
15
19
3
Spartak Hrdlořezy
8
5
2
1
5
17
4
ABC Braník B
7
5
1
1
27
16
5
FC Tempo Praha B
7
5
1
1
19
16
6
SK Třeboradice B
8
5
0
3
5
15
7
ČAFC Praha B
7
4
0
3
2
12
8
Sokol Dolní Počernice
7
3
2
2
5
11
9
SC Xaverov Horní Počernice
7
3
2
2
-1
11
10
Spartak Kbely
8
3
1
4
-4
10
11
SK Union Vršovice B
8
3
1
4
-8
10
12
FC Háje Jižní Město B
8
3
1
4
-9
10
13
ČZU Praha
7
3
0
4
-4
9
14
Jižní Město Chodov
7
1
0
6
-15
3
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
7
6
0
1
18
18
2
ČAFC Praha B
8
5
2
1
12
17
3
FC Tempo Praha B
8
5
1
2
6
16
4
SC Xaverov Horní Počernice
8
5
1
2
6
16
5
ABC Braník B
8
3
4
1
7
13
6
SK Ďáblice B
7
4
0
3
6
12
7
Spartak Hrdlořezy
7
2
1
4
-13
7
8
Spartak Kbely
7
2
0
5
-4
6
9
SK Union Vršovice B
7
2
0
5
-8
6
10
SK Třeboradice B
7
1
1
5
-8
4
11
FC Háje Jižní Město B
7
1
0
6
-13
3
12
Sokol Dolní Počernice
8
0
1
7
-17
1
13
Jižní Město Chodov
8
0
1
7
-33
1
14
ČZU Praha
8
0
0
8
-20
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
13
12
0
1
31
36
2
FC Tempo Praha B
13
9
1
3
24
28
3
ABC Braník B
13
7
5
1
36
26
4
SK Ďáblice B
13
8
1
4
15
25
5
SC Xaverov Horní Počernice
13
7
3
3
4
24
6
ČAFC Praha B
13
7
2
4
9
23
7
Spartak Hrdlořezy
13
5
3
5
-10
18
8
SK Třeboradice B
13
5
1
7
-3
16
9
Spartak Kbely
13
5
1
7
-6
16
10
SK Union Vršovice B
13
5
1
7
-11
16
11
Sokol Dolní Počernice
13
3
2
8
-11
11
12
FC Háje Jižní Město B
13
3
1
9
-20
10
13
ČZU Praha
13
3
0
10
-19
9
14
Jižní Město Chodov
13
1
1
11
-39
4
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
2
2
0
0
11
6
2
SK Ďáblice B
2
2
0
0
6
6
3
ČAFC Praha B
2
2
0
0
5
6
4
Spartak Hrdlořezy
2
2
0
0
2
6
5
FC Tempo Praha B
2
1
1
0
1
4
6
SC Xaverov Horní Počernice
2
1
0
1
1
3
7
SK Třeboradice B
2
1
0
1
0
3
8
ABC Braník B
2
1
0
1
-2
3
9
FC Háje Jižní Město B
2
1
0
1
-2
3
10
Sokol Dolní Počernice
2
0
1
1
-1
1
11
Spartak Kbely
2
0
0
2
-2
0
12
SK Union Vršovice B
2
0
0
2
-5
0
13
ČZU Praha
2
0
0
2
-5
0
14
Jižní Město Chodov
2
0
0
2
-9
0
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.