Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
TJ Kyje Praha 14
18
17
0
1
63
15
51
Hrdlořezy, ČAFC B
PVRVV
2
ABC Braník B
18
10
5
3
73
37
35
Xaverov , D.Počernice , Tempo B
VVPVV
3
FC Tempo Praha B
18
11
2
5
58
36
35
Chodov , Xaverov, Braník B
VRPRP
4
ČAFC Praha B
18
10
3
5
48
35
33
Ďáblice B, Háje B , Kyje
VPVRR
5
SC Xaverov Horní Počernice
18
10
3
5
35
30
33
Braník B, Tempo B , Kbely
VVVVR
6
SK Ďáblice B
18
10
1
7
58
43
31
ČAFC B , ČZU, Chodov
VVRVP
7
Spartak Hrdlořezy
18
9
4
5
37
42
31
Háje B, Kyje , Třeboradice B
PPVPV
8
Spartak Kbely
18
7
2
9
38
42
23
ČZU , Chodov, Xaverov
VVPVR
9
SK Třeboradice B
18
7
1
10
34
34
22
D.Počernice, Vršovice B, Hrdlořezy
PPRVP
10
SK Union Vršovice B
18
6
1
11
34
50
19
Třeboradice B , D.Počernice
RVPVP
11
Sokol Dolní Počernice
18
4
5
9
31
41
17
Třeboradice B , Braník B, Vršovice B
RVVRR
12
FC Háje Jižní Město B
18
5
1
12
31
53
16
Hrdlořezy , ČAFC B, ČZU
PPPPP
13
ČZU Praha
18
4
0
14
26
51
12
Kbely, Ďáblice B , Háje B
RVPPV
14
Jižní Město Chodov
18
1
2
15
20
77
5
Tempo B, Kbely , Ďáblice B
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
9
9
0
0
26
27
2
ABC Braník B
9
7
1
1
31
22
3
Spartak Hrdlořezy
9
6
2
1
6
20
4
FC Tempo Praha B
9
6
1
2
19
19
5
SK Ďáblice B
9
6
1
2
12
19
6
Sokol Dolní Počernice
9
4
3
2
7
15
7
SK Třeboradice B
9
5
0
4
4
15
8
SC Xaverov Horní Počernice
9
4
2
3
-2
14
9
ČAFC Praha B
9
4
1
4
0
13
10
Spartak Kbely
9
4
1
4
-3
13
11
SK Union Vršovice B
9
4
1
4
-5
13
12
FC Háje Jižní Město B
9
4
1
4
-6
13
13
ČZU Praha
9
4
0
5
-4
12
14
Jižní Město Chodov
9
1
1
7
-21
4
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
9
8
0
1
22
24
2
ČAFC Praha B
9
6
2
1
13
20
3
SC Xaverov Horní Počernice
9
6
1
2
7
19
4
FC Tempo Praha B
9
5
1
3
3
16
5
ABC Braník B
9
3
4
2
5
13
6
SK Ďáblice B
9
4
0
5
3
12
7
Spartak Hrdlořezy
9
3
2
4
-11
11
8
Spartak Kbely
9
3
1
5
-1
10
9
SK Třeboradice B
9
2
1
6
-4
7
10
SK Union Vršovice B
9
2
0
7
-11
6
11
FC Háje Jižní Město B
9
1
0
8
-16
3
12
Sokol Dolní Počernice
9
0
2
7
-17
2
13
Jižní Město Chodov
9
0
1
8
-36
1
14
ČZU Praha
9
0
0
9
-21
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
13
12
0
1
31
36
2
FC Tempo Praha B
13
9
1
3
24
28
3
ABC Braník B
13
7
5
1
36
26
4
SK Ďáblice B
13
8
1
4
15
25
5
SC Xaverov Horní Počernice
13
7
3
3
4
24
6
ČAFC Praha B
13
7
2
4
9
23
7
Spartak Hrdlořezy
13
5
3
5
-10
18
8
SK Třeboradice B
13
5
1
7
-3
16
9
Spartak Kbely
13
5
1
7
-6
16
10
SK Union Vršovice B
13
5
1
7
-11
16
11
Sokol Dolní Počernice
13
3
2
8
-11
11
12
FC Háje Jižní Město B
13
3
1
9
-20
10
13
ČZU Praha
13
3
0
10
-19
9
14
Jižní Město Chodov
13
1
1
11
-39
4
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
5
5
0
0
17
15
2
Spartak Hrdlořezy
5
4
1
0
5
13
3
ČAFC Praha B
5
3
1
1
4
10
4
SC Xaverov Horní Počernice
5
3
0
2
1
9
5
ABC Braník B
5
3
0
2
0
9
6
Spartak Kbely
5
2
1
2
2
7
7
FC Tempo Praha B
5
2
1
2
-2
7
8
SK Třeboradice B
5
2
0
3
3
6
9
Sokol Dolní Počernice
5
1
3
1
1
6
10
SK Ďáblice B
5
2
0
3
0
6
11
FC Háje Jižní Město B
5
2
0
3
-2
6
12
SK Union Vršovice B
5
1
0
4
-5
3
13
ČZU Praha
5
1
0
4
-6
3
14
Jižní Město Chodov
5
0
1
4
-18
1
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.