Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Meteor Praha VIII B
16
15
1
0
59
13
46
VVVRV
2
FC Tempo Praha
16
13
3
0
68
19
43
Vyšehrad B
PVVRR
3
FK Slavoj Vyšehrad B
16
9
2
5
27
27
31
Tempo
PRPPP
4
SS Ostrá
16
8
3
5
37
43
30
PVPPP
5
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
16
7
4
5
22
24
28
Kolín
PVPRV
6
FK Admira Praha B
16
8
3
5
39
36
27
Benešov B
VVVRV
7
FK Česká Třebová
16
5
5
6
26
26
24
Cidlina
PRPRP
8
TJ Svitavy
16
6
2
8
34
40
21
Vlašim
PRPVV
9
RMSK Cidlina Nový Bydžov
16
5
4
7
39
46
21
Třebová
VPPRV
10
FC Sellier & Bellot Vlašim
16
5
3
8
27
35
18
Svitavy
PVRRP
11
FK Viktoria Žižkov B
16
4
4
8
39
48
17
Trutnov
VPVRV
12
SK Benešov B
16
2
7
7
25
35
17
Admira B
VPRVP
13
MFK Trutnov
16
5
1
10
32
43
17
Žižkov B
PVPRP
14
FK Kolín
16
5
1
10
37
40
16
Ústí
VPVPV
15
TJ Sokol Třebeš
16
3
4
9
17
31
14
Střešovice
PPRRV
16
SK Střešovice 1911
16
4
1
11
21
43
14
Třebeš
VRRRP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha
9
8
1
0
41
26
2
FK Meteor Praha VIII B
8
8
0
0
28
24
3
TJ Svitavy
8
5
1
2
13
17
4
FK Admira Praha B
8
5
2
1
9
17
5
FK Slavoj Vyšehrad B
8
5
1
2
7
17
6
SS Ostrá
8
4
2
2
4
16
7
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
7
3
3
1
3
15
8
RMSK Cidlina Nový Bydžov
8
4
1
3
3
14
9
SK Benešov B
8
2
4
2
2
13
10
FK Kolín
8
4
0
4
10
12
11
FC Sellier & Bellot Vlašim
8
3
2
3
5
11
12
FK Viktoria Žižkov B
8
3
2
3
3
11
13
MFK Trutnov
8
3
1
4
-2
11
14
TJ Sokol Třebeš
8
3
1
4
-1
10
15
FK Česká Třebová
8
2
2
4
2
9
16
SK Střešovice 1911
8
2
1
5
-10
8
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Meteor Praha VIII B
8
7
1
0
18
22
2
FC Tempo Praha
7
5
2
0
8
17
3
FK Česká Třebová
8
3
3
2
-2
15
4
FK Slavoj Vyšehrad B
8
4
1
3
-7
14
5
SS Ostrá
8
4
1
3
-10
14
6
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
9
4
1
4
-5
13
7
FK Admira Praha B
8
3
1
4
-6
10
8
RMSK Cidlina Nový Bydžov
8
1
3
4
-10
7
9
FC Sellier & Bellot Vlašim
8
2
1
5
-13
7
10
MFK Trutnov
8
2
0
6
-9
6
11
FK Viktoria Žižkov B
8
1
2
5
-12
6
12
SK Střešovice 1911
8
2
0
6
-12
6
13
SK Benešov B
8
0
3
5
-12
4
14
FK Kolín
8
1
1
6
-13
4
15
TJ Sokol Třebeš
8
0
3
5
-13
4
16
TJ Svitavy
8
1
1
6
-19
4
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Meteor Praha VIII B
15
14
1
0
44
43
2
FC Tempo Praha
15
13
2
0
49
42
3
FK Slavoj Vyšehrad B
15
9
2
4
2
31
4
SS Ostrá
15
7
3
5
-8
27
5
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
15
7
3
5
-2
26
6
FK Admira Praha B
15
7
3
5
1
24
7
FK Česká Třebová
15
4
5
6
-2
21
8
TJ Svitavy
15
6
2
7
-4
21
9
RMSK Cidlina Nový Bydžov
15
5
3
7
-7
19
10
FC Sellier & Bellot Vlašim
15
5
3
7
-7
18
11
MFK Trutnov
15
5
1
9
-9
17
12
FK Kolín
15
5
1
9
-1
16
13
SK Benešov B
15
2
6
7
-10
16
14
FK Viktoria Žižkov B
15
3
4
8
-10
14
15
SK Střešovice 1911
15
4
1
10
-20
14
16
TJ Sokol Třebeš
15
2
4
9
-16
11
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Meteor Praha VIII B
1
1
0
0
2
3
2
SS Ostrá
1
1
0
0
2
3
3
FK Česká Třebová
1
1
0
0
2
3
4
FK Admira Praha B
1
1
0
0
2
3
5
TJ Sokol Třebeš
1
1
0
0
2
3
6
FK Viktoria Žižkov B
1
1
0
0
1
3
7
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1
0
1
0
0
2
8
RMSK Cidlina Nový Bydžov
1
0
1
0
0
2
9
FC Tempo Praha
1
0
1
0
0
1
10
SK Benešov B
1
0
1
0
0
1
11
FC Sellier & Bellot Vlašim
1
0
0
1
-1
0
12
MFK Trutnov
1
0
0
1
-2
0
13
FK Slavoj Vyšehrad B
1
0
0
1
-2
0
14
TJ Svitavy
1
0
0
1
-2
0
15
SK Střešovice 1911
1
0
0
1
-2
0
16
FK Kolín
1
0
0
1
-2
0
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.