Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FK Slavoj Vyšehrad
20
18
2
0
99
11
56
VVVRV
2
FK Admira Praha
20
15
1
4
87
23
46
RVVVP
3
FC Písek
20
14
3
3
78
26
46
VPVVV
4
FC MAS Táborsko
20
10
6
4
54
33
39
PVRVV
5
FK Motorlet Praha
20
8
5
7
36
34
31
VPVRR
6
FC Tempo Praha
20
8
4
8
51
35
30
RPVVR
7
SK Aritma Praha
20
6
4
10
31
50
26
PVRPP
8
SK Libuš 838
20
7
2
11
32
48
23
VRPPV
9
ABC Braník
20
5
4
11
27
63
22
VVPPP
10
SK Petřín Plzeň
20
4
4
12
37
60
18
PRPVP
11
SKP České Budějovice
20
4
1
15
39
120
14
PPPPV
12
SK Střešovice 1911
20
2
2
16
22
90
9
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Slavoj Vyšehrad
10
10
0
0
41
30
2
FK Admira Praha
10
8
0
2
32
24
3
FC Písek
10
7
2
1
23
24
4
FC MAS Táborsko
10
6
3
1
18
23
5
SK Libuš 838
10
7
0
3
2
21
6
FK Motorlet Praha
10
5
3
2
9
19
7
FC Tempo Praha
10
5
2
3
18
18
8
SK Aritma Praha
10
4
3
3
-7
18
9
ABC Braník
10
4
1
5
-17
14
10
SKP České Budějovice
10
3
1
6
-28
11
11
SK Petřín Plzeň
10
2
2
6
-11
9
12
SK Střešovice 1911
10
1
2
7
-39
6
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Slavoj Vyšehrad
10
8
2
0
47
26
2
FK Admira Praha
10
7
1
2
32
22
3
FC Písek
10
7
1
2
29
22
4
FC MAS Táborsko
10
4
3
3
3
16
5
FC Tempo Praha
10
3
2
5
-2
12
6
FK Motorlet Praha
10
3
2
5
-7
12
7
SK Petřín Plzeň
10
2
2
6
-12
9
8
SK Aritma Praha
10
2
1
7
-12
8
9
ABC Braník
10
1
3
6
-19
8
10
SK Střešovice 1911
10
1
0
9
-29
3
11
SKP České Budějovice
10
1
0
9
-53
3
12
SK Libuš 838
10
0
2
8
-18
2
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Písek
11
9
1
1
40
29
2
FK Slavoj Vyšehrad
11
9
2
0
37
29
3
FK Admira Praha
11
9
1
1
52
28
4
FC MAS Táborsko
11
4
4
3
8
19
5
FC Tempo Praha
11
4
3
4
3
16
6
SK Libuš 838
11
5
0
6
-2
15
7
SK Aritma Praha
11
3
3
5
-12
15
8
FK Motorlet Praha
11
4
2
5
-5
14
9
ABC Braník
11
3
3
5
-17
14
10
SK Petřín Plzeň
11
2
2
7
-14
8
11
SKP České Budějovice
11
2
0
9
-51
6
12
SK Střešovice 1911
11
1
1
9
-39
5
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Slavoj Vyšehrad
9
9
0
0
51
27
2
FC MAS Táborsko
9
6
2
1
13
20
3
FK Admira Praha
9
6
0
3
12
18
4
FC Písek
9
5
2
2
12
17
5
FK Motorlet Praha
9
4
3
2
7
17
6
FC Tempo Praha
9
4
1
4
13
14
7
SK Aritma Praha
9
3
1
5
-7
11
8
SK Petřín Plzeň
9
2
2
5
-9
10
9
SK Libuš 838
9
2
2
5
-14
8
10
ABC Braník
9
2
1
6
-19
8
11
SKP České Budějovice
9
2
1
6
-30
8
12
SK Střešovice 1911
9
1
1
7
-29
4
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.