U16: S Bohnicemi jen remíza

27.9.2022 21:33   Radim Pfeifer

Alespoň bod zachránili Tempáci až dvě minuty před koncem z penalty.

Soupeř z Bohnic byl před utkáním těsně nad námi a byla to tedy skvělá příležitost jak mu sebrat body. Tým soupeře také přijel s větším množstvím hráčů 2006, takže tentokrát jsme na tom byli v průměru věku týmu se soupeřem podobně.  V úvodu utkání jsme byli lepším týmem, drželi jsme míč na soupeřově polovině, ale chybělo nám více brankových příležitostí. Ke konci poločasu jsme si vytvořili dvě šance. Nejprve hlavička z penalty a poté samostatný únik z křídelního prostoru. Ani jedna šance neskončila gólem. Nedáš, dostaneš... Po pár minutách jsme v obraně neodhadli skákavý míč a soupeřův útočník hladce proměnil nabídnutou šanci - 0:1.

Ve druhém poločase jsme se snažili hrát po zemi a více jsme se tlačili do zakončení, ale občas nám to komplikoval nelehký terén.  V 77. minutě poslal dlouhý míč do vápna Klouček a na zadní tyči pěkně zakončil hlavou na 1:1 Veselý. O minutu později ještě Veselý zajímavě vystřelil za vápnem, ale jen do tyče. Bohužel jsme brzy nato inkasovali gól po nedůslednosti ve vlastním pokutovém území. Je třeba hráče pochválit, protože je to nezlomilo a ještě si vybojovali penaltu zásluhou Joška, kterou proměnil Obraz. V posledních minutách jsme se ještě snažili dokončit obrat, ale bohužel se nám to nepovedlo. Utkání skončilo 2:2.

FC Tempo Praha B - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 2:2 (0:1)