U16: Bezradný výkon s Xaverovem

26.10.2022 13:56   Radim Pfeifer

Výsledek 0:8 bohužel odpovídal dění na hřišti.

V neděli jsme sehráli utkání s dalším týmem, který bojuje o první příčku v tabulce a na hřišti to bylo znát. Prvních dvacet minut jsme se snažili hrát aktivně. Dostávali jsme se před branku soupeře, ale akce jsme většinou nedotáhli do konce. Ve 32. minutě jsme obdrželi první gól z penalty za ruku ve vápně. To se podepsalo na dalším výkonu do konce poločasu, kdy jsme soupeři darovali dva velmi laciné góly.

Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na úvod utkání - být včas v soubojích, přidat důraz, nebát se hrát s míčem a hlavně spolu na hřišti komunikovat. To se nám vůbec nepovedlo. Dostali jsme ještě pět branek a soupeř byl ve druhém poločase jasně lepší. Korunu našemu výkonu nasadila poslední minuta utkání, kdy brankář hostí dostal červenou kartu a my jsme místo přímé střely na soupeřovu branku (kde v tu chvilku byl hráč z pole), velmi nešikovně rozehráli. Z brejku jsme i přes soupeřovu početní nevýhodu obdrželi gól na konečných 0:8. Tato poslední situace bohužel podtrhla náš bezradný výkon. Každý z hráčů by se měl zamyslet, jestli k utkání přistoupil na sto procent. Nenavázali jsme tedy výkonem na minulé utkání, kdy jsme porazili Chabry.

FC Tempo Praha B - SC Xaverov Horní Počernice 0:8 (0:3)