U19: Vítězství nad Plzní

9.5.2023 10:44   Filip Šmídek

Tempáci po bojovném výkonu brali po delší době všechny tři body.

Úvodní minuty patřily hostům. Asi v 15. minutě zahrozili ze strany střelou vedle. O chvíli později jsme nedohráli situaci po rohu, ale Skoky včasným vyběhnutím vyrazil střelu na roh. My jsme tam měli několik standardek a ve 36. minutě jsme udeřili, kdy se po rohu Reka trefil Kotík - 1:0.

Druhý poločas byl aktivnější z obou stran, hosté trefili břevno po rychle rozehraném rohu, my odpověděli hezkou akcí, kdy opět Rek prostrčil na Kubu Kloučka a ten zvýšil na 2:0 krásnou střelou pod břevno. Plzeň trefili po hodině hry ještě jednou břevno po přímáku a v závěru nás podržel Skoky po rychlém brejku.

Nevyšel nám úvod utkání, kdy jsme byli horším týmem, postupem času jsme se srovnali a začali si vytvářet standardky, kdy po jedné z nich jsme udeřili. Rozhodla to druhá branka, kdy nejdřív soupeř svoji šanci neproměnil a my hned zvýšili po hezké akci. Kluci to odmakali, bojovali, dohrávali situace před brankou a to bylo nejdůležitější pro dnešní výhru. Kluci si to zasloužili.

FC Tempo Praha - FC Viktoria Plzeň B 2:0 (1:0)