U17: Teplice byly jasně nad naše síly

16.9.2020 20:52   Richard Valoušek

Severočeši udeřili třikrát ze vzduchu a rozhodli duel v prvním poločase.

Věděli jsme, jak náročný soupeř nás čeká. Přesto jsme neskládali zbraně a chtěli si to s ním fotbalově rozdat. Bohužel fyzická síla a herní vyspělost byla na straně Severočechů, kteří byli silní především v osobních soubojích a ve vzduchu. Právě po rohových kopech či centrech padly čtyři branky.

Ani po hororové desetiminutovce kolem 30. minuty, kdy jsme dostali rychle tři branky, jsme to nevzdali. Kluci začali být silnější na míči a vytvářili si šance. Kdyby ještě do poločasu bylo vyrovnáno, nikdo by se nemohl divit. Bohužel ani jeden sólový únik, dvě šance v situaci 1 na 1 a jedno přečíslení 3 na 2 jsme nedokázali využít. Ba co hůř, netrefili jsme ani branku, a tak se nemohli divit, že na našem ukazateli skóre svítí nula.

Druhý poločas byl herně vyrovnaný, ale to spíše z toho důvodu, že si Teplice hlídaly vývoj skóre a netlačily se tolik do koncovky. My i přes veškerou snahu neohrozili pořádně brankáře soupeře a zaslouženě odešli poraženi 0:5.

FC Tempo Praha - FK Teplice 0:5 (0:3)