U15: Tvrdá lekce od Motorletu

27.9.2020 15:49   Jakub Fajfr

Některé individuální chyby již do této věkové kategorie nepatří.

Utkání hrané za trvalého deště na umělé trávě proti prvnímu celku soutěže bylo pro nás od počátku zlé. Zbytečným vyběhnutím brankáře jsme hostům nabídli prázdnou bránu, a tak šel Motorlet hned ve třetí minutě do vedení. Poté, co v šesté minutě navýšili hosté vedení, se chvíli hrálo na obě strany. My jsme měli zajímavé momenty z levé strany přes snaživého Snížka, ale vždy naši akci soupeř přerušil za cenu faulu nebo jsme nebyli dostatečně přesní v kombinaci. Snažili jsme se být aktivní, bohužel jsme však kupili chyby v obranné třetině. Špatné výběhy brankáře, neobsazování hráčů v pokutovém území, zbytečné fauly - z toho všeho pramenilo zvýšení hostů na, pro nás velmi krutě vypadajících, poločasových 0:6.

Ve druhé půli soupeř ukázal fyzickou převahu, plně dominoval a my jsme se již nedostávali na soupeřovu polovinu. Byla jen otázka, na kolika brankách se skóre zastaví. Celkové 0:14 vyznívá pro nás velmi tristně. Je třeba si uvědomit, že se již blížíme dorosteneckému věku a některé individuální chyby už do této kategorie nepatří a pokud se z těchto chyb rychle nepoučíme, nemůže pomýšlet na lepší zítřky.