U15: Z Tábora s bodem

4.10.2020 23:21   Jakub Fajfr

Po remíze 2:2 Tempáci neuspěli v penaltovém rozstřelu.

S cílem přerušit nelichotivou sérii dvou prohranýchutkání s nevstřelenou brankou jsme zajížděli na půdu FC Táborsko. Podlepostavení v tabulce jsme očekávali vyrovnané utkání, což se v úvoduutkání potvrdilo. Po patnácti minutách hry jsme začali týmově více získávatmíče a zajímavými rychlými kombinacemi jsme se dostávali k brankovýmpříležitostem. Po akci z pravé strany jsme udeřili, když se prosadilSchnappel. Do poločasu jsme nedobře řešili některé další zisky, a tak zůstalo ujednobrankového rozdílu.

Druhá půle nám však nevyšla. Soupeř nás od začátkuvíce presoval a my jsme si, díky malému pohybu bez míče, nepomáhali a docházelotak ke ztrátám. Z rohového kopu domácí vyrovnali na 1:1. Opět jsme začalihrát a zlepšili jsme přechodovou fázi. Z rohového kopu jsme navícvstřelili branku a dostali se do vedení 2:1, hlavou se trefil Augustýn. Nicméněopět jako bychom se viděli již v kabinách, iniciativu jsme přenechalidomácím, kteří jednu ze svých příležitostí zužitkovali, když se samostatnouakcí prosadil domácí útočník. V následných penaltách byli domácí přesnější, a tak zůstaly dva body v Táboře.

FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 2:2 (0:1), pen. 4:3