U12: Výhra nad Karlovými Vary

8.10.2020 9:52   Petr Suchan

Zápas rozhodly individuální výkony tempáckých obránců.

Na soupeře jsme vlétli a během pěti minut vedli 2:0. Fungoval nám skvěle presink a soupeř měl v první třetině velké problémy. Naopak jsme tentokrát neměli kvalitní hru na obou křídlech a díky tomu to nebyl zcela kombinační fotbal. Hráli jsme až příliš rychle do gólu - brejk. Žádná velká kombinace. Tímto stylem jsme Vary válcovali dvě třetiny. Pak nám došly síly a v posledních třiceti minutách soupeř začal nepříjemně přebírat iniciativu. Pracujeme v tréninku na změně rytmu zápasu (postupný útok, brejk, kombinace), ale do zápasu se nám to zatím přenést úplně nedaří.

Velká pochvala pro Lukase v bráně (dva velmi důležité zákroky za stavu 2:0). Jinak zápas rozhodly individuální výkony našich obránců a nadstandardní výkon Heřmana v útoku.