U16: Debakl s Přední Kopaninou

4.10.2021 12:45   Jakub Fajfr

Tempáci na staršího soupeře nestačili a prohráli 1:7.

Na umělé trávě jsme přivítali tým FC Přední Kopanina. Podle postavení v tabulce jsme očekávali kvalitního soupeře. My jsme chtěli odčinit předchozí nezdar ze hřiště Junioru. Od začátku utkání se nám však nedařilo, byli jsme pomalí v herním myšlení a nepřesní v základních fotbalových činnostech. Navíc jsme kupili řadu chyb, ze kterých soupeř hlavně v první půli těžil. Výsledkem byla nejhorší první půle v sezóně, po které jsme prohrávali 0:4.

Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny. V úvodu jsme byli více na míči, ale spíše kolem středu hřiště. Když se v 52. minutě po průnikové přihrávce Váni trefil Schnappel, věřili jsme, že by se s výsledkem dalo ještě něco dělat. Bohužel nám však docházely síly a valnou část defenzivních situací jsme řešili individuálně, často prohraným osobním soubojem bez zajištění. Výsledkem tohoto počínání byly tři inkasované branky a konečný výsledek 1:7.

FC Tempo Praha B - FC Přední Kopanina 1:7 (0:4)