U13: Vydřené vítězství nad Duklou

26.10.2021 23:13   Petr Suchan

Po gólech Žibrity a Müllera zvítězili Tempáci 2:0.

Utkání je dalším důkazem, že v pražském přeboru mladších žáků jsou některé zápasy kvalitnější než v žákovské lize. My opět mix z toho, co nám nyní zbývá v tréninku. Dukla v mixu ročníku 09/10.

Začátek patřil soupeři. Lukas v bráně čaroval a se štěstím a za pomoci tyče udržel čisté konto. Pak jsme hru vyrovnali a udeřili z rohu. Žibrita se zkušeně prosadil ze vzduchu hlavou. Od té doby jsme byli mírně lepší. Škoda neproměněných šancí, kdy jsme sami před brankou. Do půle to mohlo být minimálně o čtyři góly.

Soupeř kvalitní na míči nás přitlačil hned na začátku druhé půle do hlubokého bloku. Opět zvonila tyč. Pět minut jsme byli hodně bez míče. Kluci zblokovali hodně střel a pomohli Lukasovi udržet čisté konto. Přežili jsme hluchou pětiminutovku a pak to byl zase náš zápas. Pomohl i gól Müllera, který se nadvakrát trefil. Následně jsme měli dost šancí k navýšení skóre. To se nestalo, a tak jsme dokráčeli k vydřenému vítězství 2:0.

FC Tempo Praha C - FK Dukla Praha C 2:0 (1:0)