U16: Dělba bodů se Zbraslaví

1.11.2021 0:01   Jakub Fajfr

Vzhledem k průběhu zápasu je remíza 2:2 spravedlivým výsledkem.

Domácí utkání proti jednomu z předních celků krajského přeboru jsme začali nadějně, kombinací z levé strany jsme se dostali až do pokutového území, kde po souboji s hostujícím obráncem upadl Obraz, rozhodčí však situaci nevyhodnotil jako penaltový zákrok. Následující situace se však odehrávaly na druhé straně hřiště, hosté však námi darované situace nevyužili. Od 10. minuty jsme zlepšili přechodovou fázi a začali mít míč více pod kontrolou. V 19. minutě se po zisku na středu hřiště dostal po přihrávce Obraze do nadějné situace Schnappel a nemýlil se - 1:0. Nadále jsme byli lepším týmem, ale bohužel pouze do 35. minuty, posledních 10 minut první půle patřilo soupeři. Nejprve se po rohovém kopu opřel do odraženého míče hostující hráč a vyrovnal. Po chvíli jsme soupeři individuální chybou nabídli další příležitost a soupeř trestal na poločasových 1:2.

Druhá půle byla od počátku vyrovnaná. Nám se povedl jeden rychlý přechod po pravé straně, kdy se po přihrávce od Krejčího dostal na hranici pokutového území tísněný Klaban a překvapil brankáře hostí přesnou střelou na zadní tyč - 2:2. V následujících minutách se oba týmy snažily dostat k nadějným příležitostem, obě obrany ale vládly svému území. My jsme se snažili řešit situace převážně středem, ale většinou jsme narazili na přesnost či míru razance přihrávky. A když oba závary v pokutových území skončily nepřesným zakončením, rozešli jsme se se Zbraslaví smírně 2:2.

FC Tempo Praha B - SK Zbraslav 2:2 (1:2)