U13: Vítězství na Zbraslavi

2.11.2021 15:28   Patrik Jaroš

Tempáci si upevnili druhou pozici v Pražském přeboru.

Soupeř byl na nás pořádně vyhecovaný, ale i přesto jsme téměř celou první polovinu hráli na jeho polovině, dobře jsme otáčeli hru. Chyběla nám úspěšnost v předfinální fázi, nešlo nám přihrát do výhodné situace, ze které jsme se mohli dostat do zakončení. Poločas skončil 2:0.

Do druhého jsme šli s tím, že zkusíme zápas rozhodnout co nejdříve, což nám vyšlo tak napůl, do dvou minut jsme dali na 3:0, ale potom přišlo naprosté vypnutí, především jsme přestali být důslední v soubojích, a výsledkem byl gól do naší sítě z půlky, poté jsme přežili další velké šance domácích. Přešli jsme do 2-4-1, což nám pomohlo, zpevnili jsme střed, a výsledkem bylo mnohem více střeleckých situací a gól na 4:1. Ke konci zápasu jsme dostali gól z toho, že se Šíma bál malé domů. Jinak velká pochvala pro kluky z U12, oba moc pomohli, Tobík Boháček ze všech hráčů nejvíce mluvil, což by měli zvládat hráči od nás.

SK Zbraslav - FC Tempo Praha C 2:4 (0:2)