U12: Vítězné derby v Modřanech

27.4.2022 23:01   David Perl

Tempácká převaha vedla k celkové výhře 5:1.

Na travnatém povrchu, za hezkého počasí, jsme se utkali, ve třetím zápase na jaře, v pražské soutěži s domácími Modřany. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si několik střeleckých příležitostí, které jsme ale neproměnili. První gól jsme vstřelili až po nástupu Matese v 10. minutě, kdy ho pěknou přihrávkou pod sebe z pravé strany našel Šíma - 1:0. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, když spolupráci Matese a Bejčkyse zakončil druhý jmenovaný - 2:0. Na hřišti jsme měli převahu, ale i domácí měli pár slibných šancí. Po dlouhém nákopu domácí však z dohrané situace již udeřili - 2:1. Do poločasu ještě stihl přidat gól Bejčkys, a tak skončila půle 3:1 v náš prospěch. K vidění byla i tvrdá hra a po několika sporných situacích se rozhodl Kerbyho táta, že zápas dopíská, za což mu moc děkujeme. Ve zbytku zápasu už k problémům nedošlo.

Druhá půle měla podobný obraz a nebýt našich neproměněných šancí, mohlo být skóre i vyšší. Na druhou stranu i soupeř měl několik šancí a jen díky výbornému Davídovi se kolonka inkasovaných gólů zastavila na čísle jedna. Přidali jsme další dvě branky - Tobi a Arný a zápas bez problémů dohráli. Proti nám nastoupilo několik kluků, kteří za nás dříve hráli, a bylo příjemné je znovu vidět, jak se fotbalově vyvíjejí.

SK Modřany - FC Tempo Praha D 1:5 (1:3)