U17: Na Admiře fotbal plakal

1.6.2022 15:32   Jan Šindelář

Tempáci prohráli v Kobylisích 2:4.

Utkání se odehrálo na malé umělce, která nepomáhala kombinační hře, naopak vybízela k soubojovosti. Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně, drželi míč, vytvářeli si šance, ale koncovka byla tristní. Admira se díky dlouhým míčům a vzdušným soubojům dostávala do nebezpečných brejků a jeden takový skončil penaltou (jasnou), kterou David zneškodnil. Poté jsme se zásluhou Nugiho dostali do vedení. Další branky jsme ale nepřidali a domácí trestali. Nejdříve využili dlouhého míče a poté naší individuální chyby. Poločas tedy 2:1.

Ihned na začátku druhé půle inkasujeme z rohu, 3:1. Od této chvíle se domácí stáhli pouze na svoji půlku a čekali na brejky. My jsme drželi míč, dostávali se do křídelních prostorů, ale šance neproměňovali. Přece jen se nám podařilo zásluhou Maxe snížit na 3:2. Více jsme toho ale nestihli a v poslední minutě z brejku domácí uzavřeli skóre na 4:2.

Lepší výsledek nás stála slabá efektivita v koncovce. Hlavu vzhůru, jedině my můžeme toto výsledkově špatné období zlomit.

FK Admira Praha - FC Tempo Praha 4:2 (2:1)