U15/U14: Rozhodnutí v závěru

9.6.2022 15:57   Petr Havlíček

Branka na 3:2 proti Řepům padla pět minut před koncem zápasu.

První půle byla určitě víc otevřená, kdy se nám úplně nedařilo vyhazovat míče z chumlu do stran a vepředu bylo málo dobrých individuálních výkonů s pravidelným přejitím 1v1. Oba góly daly Řepy z brejků.

Ve druhém poločase už hosté o poznání víc zalezli a bránili celkem dobře, i když jsme se do nich docela dostávali, jen šance neproměnili. Gól na 3:2 jsme dali pět minut před koncem, do té doby jsme brejky Řep celkem zachytávali, ale v závěrečných pěti minutách jsme bránili naprosto strašidelně a pustili soupeře do asi tří samostatných nájezdů, ve kterých nás skvěle podržel Niki. Toto netaktické chování v závěru, včetně sprintů k rozehrání rohového kopu, je určitě v této kategorii už k zamyšlení.

FC Tempo Praha C - Sokol Řepy 3:2 (2:2)