U19: Netýmový výkon proti Žižkovu

24.8.2022 15:37   Filip Šmídek

Tempáci zaslouženě prohráli vysoko 0:4.

V anglické týdnu jsme doma přivítali Viktorku Žižkov. Úvodní minuty toho nenabídly moc zajímavého, zahrozili jen hosté po rohu a trefili tyč. My jsme se dostali do dobré příležitosti, ale Kloučkovu střelu zablokoval obránce hostů. V závěru si opět žížkovští vypracovali dvě šance, první stříleli z hranice vápna vedle a ve druhé opět z rohu trefili břevno.

Druhá půle ovlivnila opět naše zbytečná chyba a soupeř šel do vedení 0:1. My jsme si nevypracovali vážnější situaci, a tak v 75. minutě po ztrátě ve středu pole jsme z rychlého brejku inkasovali na 0:2. Závěr jsme nedohráli vůbec dobře, soupeř si vytvořil čtyři šance a dvě proměnil.

Podali jsme velmi špatný netýmový výkon, kdy většina hráčů si dělá na hřišti co chce. Hráči nahoře absolutně neplní pokyny, co si říkáme, a hrajeme přesný opak, než máme. Ve středu hřiště je téměř každá přihrávka do ztráty a v obraně je jasné, že občas uděláme chybu, ale ty, které děláme, patří do kategorie přípravek. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře.

FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov 0:4 (0:0)