Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Ročník 2009/10
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
Junior Chomutov
2
2
0
0
25
1
6
Teplice , Meteor , Slavia
PVVVR
2
Fotbal Neratovice - Byškovice
2
2
0
0
20
3
6
Děčín, Vyšehrad , K.Vary
VPPPP
3
FC Slavia Karlovy Vary
2
2
0
0
14
3
6
Vyšehrad, Teplice, Neratovice
VRPPV
4
FC Tempo Praha
2
2
0
0
14
7
6
Sokolov , Most, Litvínov
VVVVV
5
FK Teplice
2
2
0
0
13
7
6
Chomutov, K.Vary , Meteor
PVVVV
6
FK Baník Sokolov
2
1
0
1
37
8
3
Tempo, Děčín , Vyšehrad
VPVPP
7
FK Meteor Praha VIII
2
1
0
1
14
12
3
Kladno , Chomutov, Teplice
PVPVV
8
SK Kladno
2
1
0
1
11
13
3
Meteor, Slavia , Most
PPVPR
9
FK Ústí nad Labem
2
1
0
1
6
8
3
Most , Litvínov, Kladno
VVVVV
10
SK Slavia Praha
2
0
0
2
6
11
0
Litvínov , Kladno, Chomutov
VRVVV
11
FK Slavoj Vyšehrad
2
0
0
2
4
20
0
K.Vary , Neratovice, Sokolov
PPPVP
12
FŠ Litvínov
2
0
0
2
2
18
0
Slavia, Ústí , Tempo
VPPPP
13
FK Junior Děčín
2
0
0
2
4
24
0
Neratovice , Sokolov, Most
PPPPP
14
FK Baník Most - Souš
2
0
0
2
2
37
0
Ústí, Tempo , Kladno
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Baník Sokolov
2
1
0
1
29
3
2
Junior Chomutov
1
1
0
0
13
3
3
Fotbal Neratovice - Byškovice
1
1
0
0
12
3
4
FC Slavia Karlovy Vary
1
1
0
0
7
3
5
SK Kladno
1
1
0
0
5
3
6
FK Teplice
1
1
0
0
5
3
7
FC Tempo Praha
1
1
0
0
2
3
8
FK Ústí nad Labem
0
0
0
0
0
0
9
SK Slavia Praha
1
0
0
1
-3
0
10
FŠ Litvínov
1
0
0
1
-4
0
11
FK Meteor Praha VIII
1
0
0
1
-5
0
12
FK Baník Most - Souš
1
0
0
1
-5
0
13
FK Junior Děčín
1
0
0
1
-7
0
14
FK Slavoj Vyšehrad
1
0
0
1
-11
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
Junior Chomutov
1
1
0
0
11
3
2
FK Meteor Praha VIII
1
1
0
0
7
3
3
FC Tempo Praha
1
1
0
0
5
3
4
Fotbal Neratovice - Byškovice
1
1
0
0
5
3
5
FC Slavia Karlovy Vary
1
1
0
0
4
3
6
FK Teplice
1
1
0
0
1
3
7
FK Ústí nad Labem
2
1
0
1
-2
3
8
FK Baník Sokolov
0
0
0
0
0
0
9
SK Slavia Praha
1
0
0
1
-2
0
10
FK Slavoj Vyšehrad
1
0
0
1
-5
0
11
SK Kladno
1
0
0
1
-7
0
12
FŠ Litvínov
1
0
0
1
-12
0
13
FK Junior Děčín
1
0
0
1
-13
0
14
FK Baník Most - Souš
1
0
0
1
-30
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Teplice
8
7
0
1
77
21
2
FC Tempo Praha
8
7
0
1
56
21
3
FK Ústí nad Labem
8
7
0
1
46
21
4
Junior Chomutov
8
5
2
1
34
17
5
SK Slavia Praha
8
5
1
2
42
16
6
FK Meteor Praha VIII
8
5
0
3
44
15
7
FC Slavia Karlovy Vary
8
4
2
2
8
14
8
FK Baník Sokolov
8
4
0
4
28
12
9
SK Kladno
7
3
1
3
-11
10
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
8
3
0
5
-3
9
11
FŠ Litvínov
8
1
0
7
-40
3
12
FK Slavoj Vyšehrad
8
1
0
7
-53
3
13
FK Baník Most - Souš
7
0
0
7
-110
0
14
FK Junior Děčín
8
0
0
8
-118
0
Tabulka jara
Zatím žádná data
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.