Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FC Tempo Praha
2
2
0
0
15
7
6
Meteor, Slavia, Most
VVVVV
2
FK Baník Sokolov
2
2
0
0
15
12
6
Teplice, Ústí, Litvínov
VPVVV
3
FC Slavia Karlovy Vary
2
1
1
0
9
3
4
Litvínov , Kladno, Chomutov
VVVRV
4
SK Kladno
2
1
1
0
8
6
4
Vyšehrad, K.Vary , Neratovice
VPVRV
5
FK Teplice
2
1
0
1
29
8
3
Sokolov , Most, Ústí
VVPVP
6
Junior Chomutov
2
1
0
1
24
9
3
Děčín, Vyšehrad , K.Vary
PVPPV
7
FK Meteor Praha VIII
2
1
0
1
22
8
3
Tempo , Děčín , Vyšehrad
PPVVP
8
FK Slavoj Vyšehrad
2
1
0
1
12
8
3
Kladno , Chomutov, Meteor
PRPVP
9
SK Slavia Praha
2
1
0
1
14
13
3
Most, Tempo , Děčín
VVVPV
10
FK Ústí nad Labem
2
1
0
1
11
10
3
Neratovice, Sokolov , Teplice
VRPPV
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
2
1
0
1
10
11
3
Ústí , Litvínov, Kladno
PPPVP
12
FŠ Litvínov
2
0
0
2
6
13
0
K.Vary, Neratovice , Sokolov
PRVPP
13
Mostecký fotbalový klub
2
0
0
2
5
32
0
Slavia , Teplice , Tempo
PPPPP
14
FK Junior Děčín
2
0
0
2
1
41
0
Chomutov , Meteor, Slavia
PRPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha
2
2
0
0
8
6
2
FK Baník Sokolov
2
2
0
0
3
6
3
FK Teplice
1
1
0
0
23
3
4
Junior Chomutov
1
1
0
0
21
3
5
FK Slavoj Vyšehrad
1
1
0
0
6
3
6
SK Slavia Praha
1
1
0
0
4
3
7
FK Ústí nad Labem
1
1
0
0
2
3
8
SK Kladno
1
1
0
0
2
3
9
Fotbal Neratovice - Byškovice
1
1
0
0
1
3
10
FC Slavia Karlovy Vary
1
0
1
0
0
1
11
FK Meteor Praha VIII
0
0
0
0
0
0
12
Mostecký fotbalový klub
0
0
0
0
0
0
13
FŠ Litvínov
1
0
0
1
-6
0
14
FK Junior Děčín
1
0
0
1
-19
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Meteor Praha VIII
2
1
0
1
14
3
2
FC Slavia Karlovy Vary
1
1
0
0
6
3
3
SK Kladno
1
0
1
0
0
1
4
FK Baník Sokolov
0
0
0
0
0
0
5
FC Tempo Praha
0
0
0
0
0
0
6
FK Ústí nad Labem
1
0
0
1
-1
0
7
FŠ Litvínov
1
0
0
1
-1
0
8
FK Teplice
1
0
0
1
-2
0
9
Fotbal Neratovice - Byškovice
1
0
0
1
-2
0
10
FK Slavoj Vyšehrad
1
0
0
1
-2
0
11
SK Slavia Praha
1
0
0
1
-3
0
12
Junior Chomutov
1
0
0
1
-6
0
13
FK Junior Děčín
1
0
0
1
-21
0
14
Mostecký fotbalový klub
2
0
0
2
-27
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Baník Sokolov
13
12
0
1
93
36
2
SK Slavia Praha
13
11
0
2
106
33
3
FK Teplice
13
10
0
3
108
30
4
FC Tempo Praha
13
10
0
3
83
30
5
FC Slavia Karlovy Vary
13
9
1
3
40
28
6
SK Kladno
13
7
1
5
-8
22
7
Junior Chomutov
13
6
1
6
21
19
8
FK Meteor Praha VIII
13
6
0
7
27
18
9
FK Ústí nad Labem
13
5
2
6
23
17
10
FK Slavoj Vyšehrad
13
4
1
8
-18
13
11
Fotbal Neratovice - Byškovice
13
4
0
9
-33
12
12
FŠ Litvínov
13
2
1
10
-68
7
13
Mostecký fotbalový klub
13
1
0
12
-142
3
14
FK Junior Děčín
13
0
1
12
-232
1
Tabulka jara
Zatím žádná data
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FC Tempo Praha C
2
2
0
0
32
4
6
Xaverov B , Újezd, ČAFC
VVVVV
2
FC Háje Jižní Město C
2
2
0
0
16
0
6
Uhříněves, Strašnice , Radotín
PPVPR
3
ČAFC Praha
2
2
0
0
10
3
6
Újezd, Chabry , Kolovraty
VRVVV
4
FK Újezd nad Lesy
2
2
0
0
6
2
6
ČAFC , Kolovraty, Tempo C
VVPPR
5
SC Xaverov Horní Počernice B
2
1
0
1
9
9
3
Kolovraty , Tempo C, Uhříněves
VVRVP
6
SK Slovan Kunratice
2
1
0
1
5
9
3
Strašnice , Radotín, Chabry
PRVPP
7
SK Dolní Chabry
2
1
0
1
11
18
3
Radotín , ČAFC, Kunratice
VPRPR
8
Sokol Kolovraty
2
1
0
1
7
21
3
Xaverov B, Újezd , ČAFC
PPPVR
9
SC Olympia Radotín
2
0
0
2
6
11
0
Chabry, Kunratice , Junior C
PVPRP
10
FK Union Strašnice
2
0
0
2
2
7
0
Kunratice, Junior C , Háje C
VPVVV
11
SK Čechie Uhříněves
2
0
0
2
3
10
0
Junior C, Háje C , Xaverov B
PVPRV
12
TJ Junior Praha C
2
0
0
2
5
18
0
Uhříněves , Strašnice, Radotín
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Háje Jižní Město C
1
1
0
0
7
3
2
ČAFC Praha
1
1
0
0
4
3
3
SC Xaverov Horní Počernice B
1
1
0
0
3
3
4
SK Slovan Kunratice
1
1
0
0
3
3
5
FK Újezd nad Lesy
1
1
0
0
2
3
6
FC Tempo Praha C
0
0
0
0
0
0
7
SC Olympia Radotín
1
0
0
1
-2
0
8
FK Union Strašnice
1
0
0
1
-3
0
9
SK Čechie Uhříněves
1
0
0
1
-3
0
10
SK Dolní Chabry
1
0
0
1
-11
0
11
TJ Junior Praha C
2
0
0
2
-13
0
12
Sokol Kolovraty
1
0
0
1
-17
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha C
2
2
0
0
28
6
2
FC Háje Jižní Město C
1
1
0
0
9
3
3
SK Dolní Chabry
1
1
0
0
4
3
4
ČAFC Praha
1
1
0
0
3
3
5
Sokol Kolovraty
1
1
0
0
3
3
6
FK Újezd nad Lesy
1
1
0
0
2
3
7
TJ Junior Praha C
0
0
0
0
0
0
8
FK Union Strašnice
1
0
0
1
-2
0
9
SC Olympia Radotín
1
0
0
1
-3
0
10
SC Xaverov Horní Počernice B
1
0
0
1
-3
0
11
SK Čechie Uhříněves
1
0
0
1
-4
0
12
SK Slovan Kunratice
1
0
0
1
-7
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha C
8
7
0
1
66
21
2
ČAFC Praha
7
6
1
0
35
19
3
SC Xaverov Horní Počernice B
7
4
1
2
24
13
4
FC Háje Jižní Město C
8
4
1
3
9
13
5
FK Újezd nad Lesy
7
4
1
2
8
13
6
FK Union Strašnice
7
4
0
3
-2
12
7
SK Dolní Chabry
7
2
2
3
-7
8
8
SK Čechie Uhříněves
7
2
1
4
-11
7
9
SK Slovan Kunratice
7
2
1
4
-11
7
10
Sokol Kolovraty
7
2
1
4
-15
7
11
SC Olympia Radotín
7
1
1
5
-13
4
12
TJ Junior Praha C
7
0
0
7
-83
0
Tabulka jara
Zatím žádná data
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.