Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
SK Slavia Praha
5
5
0
0
95
14
15
Litvínov , Kladno, Chomutov
VVVRV
2
FK Meteor Praha VIII
5
4
0
1
85
24
12
Kladno , Chomutov, Teplice
VVPVV
3
FK Ústí nad Labem
5
4
0
1
71
19
12
Most , Litvínov, Kladno
VVVVP
4
FK Baník Sokolov
5
4
0
1
50
22
12
Tempo, Děčín , Vyšehrad
VVVRV
5
FK Teplice
5
4
0
1
43
16
12
Chomutov, K.Vary , Meteor
VVVVV
6
SK Kladno
4
3
0
1
35
15
9
Meteor, Slavia , Most
VPVPV
7
Fotbal Neratovice - Byškovice
5
3
0
2
35
22
9
Děčín, Vyšehrad , K.Vary
VPPPP
8
FC Tempo Praha
5
2
0
3
55
26
6
Sokolov , Most, Litvínov
PVVVV
9
Junior Chomutov
5
2
0
3
36
24
6
Teplice , Meteor , Slavia
PPVVP
10
FC Slavia Karlovy Vary
5
2
0
3
23
35
6
Vyšehrad, Teplice, Neratovice
PPPPV
11
FK Baník Most - Souš
4
1
0
3
13
47
3
Ústí, Tempo , Kladno
PVPPP
12
FŠ Litvínov
5
0
0
5
10
47
0
Slavia, Ústí , Tempo
PPPPP
13
FK Slavoj Vyšehrad
5
0
0
5
10
70
0
K.Vary , Neratovice, Sokolov
PPPVP
14
FK Junior Děčín
5
0
0
5
5
185
0
Neratovice , Sokolov, Most
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Slavia Praha
3
3
0
0
69
9
2
FK Ústí nad Labem
2
2
0
0
26
6
3
SK Kladno
2
2
0
0
14
6
4
FK Meteor Praha VIII
3
2
0
1
13
6
5
Fotbal Neratovice - Byškovice
2
2
0
0
4
6
6
FK Baník Sokolov
3
2
0
1
3
6
7
FC Tempo Praha
2
1
0
1
31
3
8
Junior Chomutov
3
1
0
2
7
3
9
FK Teplice
2
1
0
1
0
3
10
FK Baník Most - Souš
3
1
0
2
-27
3
11
FC Slavia Karlovy Vary
2
0
0
2
-11
0
12
FK Slavoj Vyšehrad
2
0
0
2
-17
0
13
FŠ Litvínov
3
0
0
3
-30
0
14
FK Junior Děčín
2
0
0
2
-76
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FK Teplice
3
3
0
0
27
9
2
FK Meteor Praha VIII
2
2
0
0
48
6
3
FK Ústí nad Labem
3
2
0
1
26
6
4
FK Baník Sokolov
2
2
0
0
25
6
5
SK Slavia Praha
2
2
0
0
12
6
6
FC Slavia Karlovy Vary
3
2
0
1
-1
6
7
Fotbal Neratovice - Byškovice
3
1
0
2
9
3
8
SK Kladno
2
1
0
1
6
3
9
Junior Chomutov
2
1
0
1
5
3
10
FC Tempo Praha
3
1
0
2
-2
3
11
FŠ Litvínov
2
0
0
2
-7
0
12
FK Baník Most - Souš
1
0
0
1
-7
0
13
FK Slavoj Vyšehrad
3
0
0
3
-43
0
14
FK Junior Děčín
3
0
0
3
-104
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SK Slavia Praha
8
7
1
0
95
22
2
FK Teplice
8
7
0
1
84
21
3
FK Baník Sokolov
8
6
1
1
35
19
4
FK Meteor Praha VIII
8
6
0
2
72
18
5
FK Ústí nad Labem
8
6
0
2
57
18
6
FC Tempo Praha
8
5
0
3
56
15
7
SK Kladno
7
5
0
2
17
15
8
Junior Chomutov
8
4
0
4
15
12
9
FC Slavia Karlovy Vary
8
3
0
5
2
9
10
Fotbal Neratovice - Byškovice
8
3
0
5
0
9
11
FK Baník Most - Souš
7
1
0
6
-59
3
12
FK Slavoj Vyšehrad
8
1
0
7
-74
3
13
FŠ Litvínov
8
0
0
8
-46
0
14
FK Junior Děčín
8
0
0
8
-254
0
Tabulka jara
Zatím žádná data
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
FC Tempo Praha C
5
5
0
0
47
5
15
Kunratice, Junior , Háje C
VVVVV
2
TJ Junior Praha
5
4
0
1
54
20
12
Kolovraty , Tempo C, Uhříněves
VVPVV
3
SK Slovan Kunratice
5
3
1
1
33
15
10
Tempo C , Uhříněves, Strašnice
VVPVR
4
Sokol Kolovraty
5
3
1
1
24
22
10
Junior, Háje C , Xaverov B
PVVVR
5
SC Xaverov Horní Počernice B
4
3
0
1
29
12
9
Újezd , ČAFC, Kolovraty
VPVV
6
FK Újezd nad Lesy
5
3
0
2
28
30
9
Xaverov B, Chabry , ČAFC
PVVPV
7
FK Union Strašnice
5
2
0
3
29
37
6
Chabry, Radotín , Kunratice
VVPPP
8
SK Čechie Uhříněves
5
2
0
3
15
27
6
Radotín, Kunratice , Junior
PPPVV
9
FC Háje Jižní Město C
4
1
0
3
16
19
3
ČAFC , Kolovraty, Tempo C
PPVP
10
SC Olympia Radotín
5
1
0
4
16
20
3
Uhříněves , Strašnice, Chabry
PPVPP
11
ČAFC Praha
5
1
0
4
18
53
3
Háje C, Xaverov B , Újezd
VPPPP
12
SK Dolní Chabry
5
0
0
5
5
54
0
Strašnice , Újezd, Radotín
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Junior Praha
3
3
0
0
25
9
2
SC Xaverov Horní Počernice B
3
3
0
0
19
9
3
FC Tempo Praha C
2
2
0
0
15
6
4
SK Slovan Kunratice
2
2
0
0
13
6
5
FK Újezd nad Lesy
3
2
0
1
1
6
6
Sokol Kolovraty
3
1
1
1
-2
4
7
FC Háje Jižní Město C
2
1
0
1
1
3
8
SK Čechie Uhříněves
2
1
0
1
0
3
9
FK Union Strašnice
2
1
0
1
-1
3
10
ČAFC Praha
3
1
0
2
-18
3
11
SC Olympia Radotín
2
0
0
2
-3
0
12
SK Dolní Chabry
2
0
0
2
-14
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha C
3
3
0
0
27
9
2
Sokol Kolovraty
2
2
0
0
4
6
3
SK Slovan Kunratice
3
1
1
1
5
4
4
TJ Junior Praha
2
1
0
1
9
3
5
SC Olympia Radotín
3
1
0
2
-1
3
6
FK Újezd nad Lesy
2
1
0
1
-3
3
7
FK Union Strašnice
3
1
0
2
-7
3
8
SK Čechie Uhříněves
3
1
0
2
-12
3
9
SC Xaverov Horní Počernice B
1
0
0
1
-2
0
10
FC Háje Jižní Město C
2
0
0
2
-4
0
11
ČAFC Praha
2
0
0
2
-17
0
12
SK Dolní Chabry
3
0
0
3
-35
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Tempo Praha C
5
5
0
0
42
15
2
TJ Junior Praha
5
4
0
1
34
12
3
SK Slovan Kunratice
5
3
1
1
18
10
4
Sokol Kolovraty
5
3
1
1
2
10
5
SC Xaverov Horní Počernice B
4
3
0
1
17
9
6
FK Újezd nad Lesy
5
3
0
2
-2
9
7
FK Union Strašnice
5
2
0
3
-8
6
8
SK Čechie Uhříněves
5
2
0
3
-12
6
9
FC Háje Jižní Město C
4
1
0
3
-3
3
10
SC Olympia Radotín
5
1
0
4
-4
3
11
ČAFC Praha
5
1
0
4
-35
3
12
SK Dolní Chabry
5
0
0
5
-49
0
Tabulka jara
Zatím žádná data
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.