Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
TJ Spoje Praha
21
16
3
2
61
23
51
VPVRP
2
FC Přední Kopanina
21
14
3
4
55
33
45
VVPRV
3
FK Dukla JM
21
12
3
6
65
31
39
VPVVV
4
FC Zličín
21
10
4
7
44
27
34
RRVPV
5
FC Tempo Praha
21
10
4
7
54
42
34
VVPVP
6
Sokol Kolovraty
21
9
4
8
41
42
31
RVVVV
7
ABC Braník
21
7
7
7
46
46
28
PVPVP
8
ČAFC Praha
21
7
7
7
34
34
28
PRPPV
9
SK Čechie Uhříněves
21
7
6
8
16
27
27
PRRPR
10
FK Motorlet Praha B
21
7
4
10
34
38
25
RRVVP
11
SK Hostivař
21
6
7
8
34
38
25
PPVPP
12
FK Viktoria Žižkov B
21
7
3
11
45
57
24
VPVPP
13
Sokol Královice
21
7
3
11
42
56
24
VVPVV
14
AFK Slavoj Podolí Praha
21
6
5
10
22
42
23
PPPPR
15
FK Slavoj Vyšehrad
21
4
5
12
32
57
17
RVRVV
16
SC Olympia Radotín
21
4
2
15
30
62
14
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Spoje Praha
11
8
2
1
19
26
2
FC Přední Kopanina
11
7
3
1
12
24
3
FC Zličín
11
7
1
3
10
22
4
SK Hostivař
11
5
4
2
5
19
5
FK Dukla JM
11
6
0
5
13
18
6
Sokol Královice
11
6
0
5
1
18
7
FC Tempo Praha
10
5
2
3
10
17
8
Sokol Kolovraty
10
4
3
3
2
15
9
FK Motorlet Praha B
10
4
2
4
3
14
10
ABC Braník
10
3
4
3
-2
13
11
SC Olympia Radotín
11
4
1
6
-7
13
12
FK Viktoria Žižkov B
10
4
0
6
-6
12
13
SK Čechie Uhříněves
10
3
3
4
-8
12
14
FK Slavoj Vyšehrad
10
2
3
5
-8
9
15
ČAFC Praha
11
1
5
5
-7
8
16
AFK Slavoj Podolí Praha
10
2
2
6
-14
8
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Spoje Praha
10
8
1
1
19
25
2
FK Dukla JM
10
6
3
1
21
21
3
FC Přední Kopanina
10
7
0
3
10
21
4
ČAFC Praha
10
6
2
2
7
20
5
FC Tempo Praha
11
5
2
4
2
17
6
Sokol Kolovraty
11
5
1
5
-3
16
7
ABC Braník
11
4
3
4
2
15
8
SK Čechie Uhříněves
11
4
3
4
-3
15
9
AFK Slavoj Podolí Praha
11
4
3
4
-6
15
10
FC Zličín
10
3
3
4
7
12
11
FK Viktoria Žižkov B
11
3
3
5
-6
12
12
FK Motorlet Praha B
11
3
2
6
-7
11
13
FK Slavoj Vyšehrad
11
2
2
7
-17
8
14
SK Hostivař
10
1
3
6
-9
6
15
Sokol Královice
10
1
3
6
-15
6
16
SC Olympia Radotín
10
0
1
9
-25
1
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Spoje Praha
15
13
1
1
33
40
2
FC Přední Kopanina
15
10
2
3
16
32
3
FK Dukla JM
15
9
1
5
21
28
4
FC Tempo Praha
15
8
3
4
14
27
5
FC Zličín
15
7
3
5
18
24
6
ABC Braník
15
6
5
4
4
23
7
SK Hostivař
15
6
4
5
2
22
8
Sokol Kolovraty
15
6
4
5
-2
22
9
SK Čechie Uhříněves
15
6
3
6
-9
21
10
AFK Slavoj Podolí Praha
15
6
2
7
-13
20
11
ČAFC Praha
15
5
4
6
0
19
12
FK Viktoria Žižkov B
15
5
1
9
-12
16
13
Sokol Královice
15
4
2
9
-14
14
14
FK Motorlet Praha B
15
3
3
9
-10
12
15
SC Olympia Radotín
15
3
1
11
-24
10
16
FK Slavoj Vyšehrad
15
2
3
10
-24
9
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
FC Přední Kopanina
6
4
1
1
6
13
2
FK Motorlet Praha B
6
4
1
1
6
13
3
FK Dukla JM
6
3
2
1
13
11
4
TJ Spoje Praha
6
3
2
1
5
11
5
Sokol Královice
6
3
1
2
0
10
6
FC Zličín
6
3
1
2
-1
10
7
Sokol Kolovraty
6
3
0
3
1
9
8
ČAFC Praha
6
2
3
1
0
9
9
FK Viktoria Žižkov B
6
2
2
2
0
8
10
FK Slavoj Vyšehrad
6
2
2
2
-1
8
11
FC Tempo Praha
6
2
1
3
-2
7
12
SK Čechie Uhříněves
6
1
3
2
-2
6
13
ABC Braník
6
1
2
3
-4
5
14
SC Olympia Radotín
6
1
1
4
-8
4
15
SK Hostivař
6
0
3
3
-6
3
16
AFK Slavoj Podolí Praha
6
0
3
3
-7
3
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.