Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
ABC Braník B
3
3
0
0
18
5
9
Miškovice, Stodůlky B , Zbraslav B
VVVVV
2
SK Střešovice 1911 B
3
3
0
0
12
3
9
Lipence, MSM , Bohnice
VVVP
3
Mezinárodní Svaz Mládeže
3
2
1
0
13
8
7
Podolí B , Střešovice B, Miškovice
RVVP
4
TJ Sokol Lipence
3
2
1
0
10
5
7
Střešovice B , Bohnice, Čakovice
RVVP
5
TJ Sokol Cholupice
3
2
0
1
12
3
6
Bohnice , Čakovice, Písnice
VVPV
6
FC Miškovice
3
2
0
1
8
2
6
Braník B , Podolí B, MSM
VPVV
7
SC Olympia Radotín B
3
2
0
1
8
6
6
Zbraslav B, Řepy , Tempo B
VPVP
8
TJ Avia Čakovice
3
1
2
0
3
2
5
Tempo B, Cholupice , Lipence
RVRRV
9
TJ Slovan Bohnice - Praha 8
3
1
1
1
11
5
4
Cholupice, Lipence , Střešovice B
PRVRP
10
AFK Slavoj Podolí Praha B
3
1
1
1
7
5
4
MSM, Miškovice , Stodůlky B
RVPRP
11
TJ Sokol Stodůlky B
3
0
2
1
3
4
2
Zličín B , Braník B, Podolí B
PRRP
12
FC Tempo Praha B
3
0
1
2
4
8
1
Čakovice , Písnice, Radotín B
RPPVV
13
SK Zbraslav B
3
0
1
2
4
17
1
Radotín B , Zličín B, Braník B
RPPR
14
Sokol Písnice
3
0
0
3
4
15
0
Řepy, Tempo B , Cholupice
PPPV
15
FC Zličín B
3
0
0
3
5
19
0
Stodůlky B, Zbraslav B , Řepy
PPPR
16
Sokol Řepy
3
0
0
3
2
17
0
Písnice , Radotín B, Zličín B
PPPRP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
SC Olympia Radotín B
2
2
0
0
7
6
2
SK Střešovice 1911 B
2
2
0
0
5
6
3
TJ Sokol Lipence
2
1
1
0
3
4
4
TJ Sokol Cholupice
2
1
0
1
8
3
5
TJ Slovan Bohnice - Praha 8
2
1
0
1
6
3
6
AFK Slavoj Podolí Praha B
1
1
0
0
6
3
7
ABC Braník B
1
1
0
0
5
3
8
Mezinárodní Svaz Mládeže
1
1
0
0
4
3
9
TJ Avia Čakovice
2
0
2
0
0
2
10
TJ Sokol Stodůlky B
1
0
1
0
0
1
11
FC Tempo Praha B
2
0
1
1
-1
1
12
FC Miškovice
1
0
0
1
-1
0
13
Sokol Řepy
1
0
0
1
-2
0
14
SK Zbraslav B
1
0
0
1
-4
0
15
Sokol Písnice
2
0
0
2
-5
0
16
FC Zličín B
1
0
0
1
-7
0
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
ABC Braník B
2
2
0
0
8
6
2
FC Miškovice
2
2
0
0
7
6
3
Mezinárodní Svaz Mládeže
2
1
1
0
1
4
4
SK Střešovice 1911 B
1
1
0
0
4
3
5
TJ Sokol Lipence
1
1
0
0
2
3
6
TJ Avia Čakovice
1
1
0
0
1
3
7
TJ Sokol Cholupice
1
1
0
0
1
3
8
TJ Slovan Bohnice - Praha 8
1
0
1
0
0
1
9
TJ Sokol Stodůlky B
2
0
1
1
-1
1
10
AFK Slavoj Podolí Praha B
2
0
1
1
-4
1
11
SK Zbraslav B
2
0
1
1
-9
1
12
FC Tempo Praha B
1
0
0
1
-3
0
13
SC Olympia Radotín B
1
0
0
1
-5
0
14
Sokol Písnice
1
0
0
1
-6
0
15
FC Zličín B
2
0
0
2
-7
0
16
Sokol Řepy
2
0
0
2
-13
0
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
ABC Braník B
5
5
0
0
18
15
2
TJ Sokol Cholupice
4
3
0
1
11
9
3
FC Miškovice
4
3
0
1
8
9
4
SK Střešovice 1911 B
4
3
0
1
5
9
5
TJ Avia Čakovice
5
2
3
0
3
9
6
FC Tempo Praha B
5
2
1
2
7
7
7
TJ Sokol Lipence
4
2
1
1
3
7
8
Mezinárodní Svaz Mládeže
4
2
1
1
1
7
9
SC Olympia Radotín B
4
2
0
2
0
6
10
AFK Slavoj Podolí Praha B
5
1
2
2
1
5
11
TJ Slovan Bohnice - Praha 8
5
1
2
2
-1
5
12
Sokol Písnice
4
1
0
3
-7
3
13
TJ Sokol Stodůlky B
4
0
2
2
-5
2
14
SK Zbraslav B
4
0
2
2
-13
2
15
FC Zličín B
4
0
1
3
-14
1
16
Sokol Řepy
5
0
1
4
-17
1
Tabulka jara
Zatím žádná data
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.