A tým: Pohodový vstup do poháru

21.9.2023 19:56   redakce

Termpáci pokračují ve střelecké formě, v poháru nasázeli Cholupicím devět branek.

Rozdíl mezi týmy byl patrný již od úvodních minut a i když byla naše sestava hodně obměněná, nebylo to příliš znát. Již po několika minutách se krásně trefil Rakušan - 0:1. Stejný hráč byl faulován a Šmídek proměnil pokutový kop - 0:2. Do přestávky se ještě trefil Jakub Havlíček a dalekonosnou ranou i Pytlíček a bylo to 0:4.

Prostřídali jsme a na hřišti šli i kluci z U19 a rozhodně nezklamali, Moučka vstřelil dvě branky. Ling přidal další dvě a jednou trefou přispěl i Tomáš Havlíček. Suma sumarum 0:9 a hladký postup do dalšího kola, ve kterém potkáme Přední Kopaninu.

Trenér Petr Vanko: "Pochvala pro všechny, pohárová utkání jsou někdy ošemetná, ale ani na chvilku jsme nepustili otěže zápasu ze svých rukou. K vidění bylo hodně pěkných akcí a gólů a jsem rád, že pokračujeme na střelecké vlně. Nyní se už plně soustředíme na Třeboradice a jsem rád, že se nikdo nezranil."

TJ Sokol Cholupice - FC Tempo Praha 0:9 (0:4)