FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
11.8. 14:30 FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 2:2
12.8. 14:00 FK Admira Praha B - SK Třeboradice 1:1
11.8. 10:15 ČAFC Praha - FK Motorlet Praha B 2:4
11.8. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - FK Viktoria Žižkov B 3:3
11.8. 17:00 FC Přední Kopanina - SK Újezd Praha 4 1:2
11.8. 15:00 Sokol Královice - SK Uhelné sklady Praha 2:4
11.8. 10:30 SK Hostivař - ABC Braník 0:0
11.8. 10:30 SK Union Vršovice - FK Dukla JM 1:2
2. kolo
18.8. 14:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Dukla JM 1:3
18.8. 10:15 ABC Braník - SK Union Vršovice 1:1
17.8. 18:00 SK Uhelné sklady Praha - SK Hostivař 1:1
18.8. 10:15 SK Újezd Praha 4 - Sokol Královice 3:1
18.8. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - FC Přední Kopanina 1:2
19.8. 17:00 FK Motorlet Praha B - AFK Slavoj Podolí Praha 1:1
19.8. 17:00 SK Třeboradice - ČAFC Praha 1:2
18.8. 14:30 FC Tempo Praha - FK Admira Praha B 2:3
3. kolo
26.8. 14:00 FK Admira Praha B - FK Slavoj Vyšehrad B 0:2
26.8. 17:00 ČAFC Praha - FC Tempo Praha 1:0
25.8. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - SK Třeboradice 2:3
25.8. 17:00 FC Přední Kopanina - FK Motorlet Praha B 6:2
26.8. 17:00 Sokol Královice - FK Viktoria Žižkov B 3:2
25.8. 10:30 SK Hostivař - SK Újezd Praha 4 1:2
25.8. 10:30 SK Union Vršovice - SK Uhelné sklady Praha 0:2
25.8. 10:30 FK Dukla JM - ABC Braník 0:2
4. kolo
1.9. 14:00 FK Slavoj Vyšehrad B - ABC Braník 9:1
31.8. 18:00 SK Uhelné sklady Praha - FK Dukla JM 2:0
1.9. 10:15 SK Újezd Praha 4 - SK Union Vršovice 4:0
1.9. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - SK Hostivař 0:1
2.9. 17:00 FK Motorlet Praha B - Sokol Královice 1:5
2.9. 17:00 SK Třeboradice - FC Přední Kopanina 5:7
1.9. 14:30 FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí Praha 1:0
2.9. 14:00 FK Admira Praha B - ČAFC Praha 1:2
5. kolo
8.9. 10:15 ČAFC Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 2:3
8.9. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - FK Admira Praha B 2:2
8.9. 17:00 FC Přední Kopanina - FC Tempo Praha 4:0
8.9. 15:00 Sokol Královice - SK Třeboradice 6:3
8.9. 10:30 SK Hostivař - FK Motorlet Praha B 2:1
8.9. 10:30 SK Union Vršovice - FK Viktoria Žižkov B 1:0
8.9. 10:30 FK Dukla JM - SK Újezd Praha 4 2:2
9.9. 17:00 ABC Braník - SK Uhelné sklady Praha 0:4
6. kolo
15.9. 14:00 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Uhelné sklady Praha 2:5
15.9. 10:15 SK Újezd Praha 4 - ABC Braník 7:0
15.9. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - FK Dukla JM 2:3
16.9. 16:30 FK Motorlet Praha B - SK Union Vršovice 3:0
16.9. 16:30 SK Třeboradice - SK Hostivař 4:2
15.9. 14:30 FC Tempo Praha - Sokol Královice 3:1
16.9. 14:00 FK Admira Praha B - FC Přední Kopanina 4:3
15.9. 10:15 ČAFC Praha - AFK Slavoj Podolí Praha 0:2
7. kolo
22.9. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 4:2
22.9. 16:30 FC Přední Kopanina - ČAFC Praha 3:2
22.9. 15:00 Sokol Královice - FK Admira Praha B 2:1
22.9. 10:30 SK Hostivař - FC Tempo Praha 1:0
22.9. 10:30 SK Union Vršovice - SK Třeboradice 0:1
22.9. 10:30 FK Dukla JM - FK Motorlet Praha B 6:3
22.9. 10:15 ABC Braník - FK Viktoria Žižkov B 4:7
22.9. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - SK Újezd Praha 4 1:1
8. kolo
29.9. 14:00 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Újezd Praha 4 0:3
29.9. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - SK Uhelné sklady Praha 2:3
30.9. 16:00 FK Motorlet Praha B - ABC Braník 0:2
30.9. 16:00 SK Třeboradice - FK Dukla JM 2:0
29.9. 14:30 FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 1:0
30.9. 14:00 FK Admira Praha B - SK Hostivař 2:0
28.9. 10:15 ČAFC Praha - Sokol Královice 0:2
28.9. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - FC Přední Kopanina 0:0
9. kolo
6.10. 16:00 FC Přední Kopanina - FK Slavoj Vyšehrad B 1:2
6.10. 15:00 Sokol Královice - AFK Slavoj Podolí Praha 0:2
6.10. 10:30 SK Hostivař - ČAFC Praha 4:0
6.10. 10:30 SK Union Vršovice - FK Admira Praha B 4:1
6.10. 10:30 FK Dukla JM - FC Tempo Praha 3:1
6.10. 10:45 ABC Braník - SK Třeboradice 2:3
6.10. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - FK Motorlet Praha B 4:1
6.10. 10:15 SK Újezd Praha 4 - FK Viktoria Žižkov B 4:0
10. kolo
13.10. 14:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Viktoria Žižkov B 3:3
14.10. 15:30 FK Motorlet Praha B - SK Újezd Praha 4 0:2
14.10. 15:30 SK Třeboradice - SK Uhelné sklady Praha 1:1
13.10. 14:30 FC Tempo Praha - ABC Braník 0:3
14.10. 14:00 FK Admira Praha B - FK Dukla JM 1:1
13.10. 10:15 ČAFC Praha - SK Union Vršovice 2:3
13.10. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - SK Hostivař 3:1
13.10. 15:30 FC Přední Kopanina - Sokol Královice 1:1
11. kolo
20.10. 15:30 Sokol Královice - FK Slavoj Vyšehrad B 3:1
20.10. 10:30 SK Hostivař - FC Přední Kopanina 0:7
20.10. 10:30 SK Union Vršovice - AFK Slavoj Podolí Praha 0:0
20.10. 10:30 FK Dukla JM - ČAFC Praha 3:1
20.10. 10:45 ABC Braník - FK Admira Praha B 0:2
20.10. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - FC Tempo Praha 1:1
20.10. 10:15 SK Újezd Praha 4 - SK Třeboradice 2:1
20.10. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - FK Motorlet Praha B 0:1
12. kolo
28.10. 14:30 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Motorlet Praha B 1:4
28.10. 14:30 SK Třeboradice - FK Viktoria Žižkov B 3:5
27.10. 14:30 FC Tempo Praha - SK Újezd Praha 4 0:3
28.10. 14:00 FK Admira Praha B - SK Uhelné sklady Praha 1:2
27.10. 10:15 ČAFC Praha - ABC Braník 1:2
27.10. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - FK Dukla JM 1:0
27.10. 14:30 FC Přední Kopanina - SK Union Vršovice 2:2
27.10. 14:30 Sokol Královice - SK Hostivař 4:1
13. kolo
3.11. 10:30 SK Hostivař - FK Slavoj Vyšehrad B 2:1
3.11. 10:30 SK Union Vršovice - Sokol Královice 0:4
3.11. 14:00 FK Dukla JM - FC Přední Kopanina 1:5
3.11. 10:45 ABC Braník - AFK Slavoj Podolí Praha 1:4
3.11. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - ČAFC Praha 3:1
3.11. 10:15 SK Újezd Praha 4 - FK Admira Praha B 3:1
3.11. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - FC Tempo Praha 2:5
4.11. 14:00 FK Motorlet Praha B - SK Třeboradice 1:2
14. kolo
11.11. 14:00 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Třeboradice 0:1
10.11. 14:30 FC Tempo Praha - FK Motorlet Praha B 2:1
11.11. 14:00 FK Admira Praha B - FK Viktoria Žižkov B 1:2
10.11. 10:15 SK Újezd Praha 4 - ČAFC Praha 4:1
10.11. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - SK Uhelné sklady Praha 0:3
10.11. 14:00 FC Přední Kopanina - ABC Braník 4:0
10.11. 14:00 FK Dukla JM - Sokol Královice 3:1
10.11. 10:30 SK Hostivař - SK Union Vršovice 2:2
15. kolo
17.11. 13:30 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Union Vršovice 3:0
17.11. 13:30 FK Dukla JM - SK Hostivař 3:1
17.11. 11:15 ABC Braník - Sokol Královice 6:1
17.11. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - FC Přední Kopanina 4:4
17.11. 10:15 SK Újezd Praha 4 - AFK Slavoj Podolí Praha 3:1
17.11. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - ČAFC Praha 3:4
18.11. 13:30 FK Motorlet Praha B - FK Admira Praha B 3:6
17.11. 14:30 FC Tempo Praha - SK Třeboradice 1:4
16. kolo
9.3. 14:30 FK Slavoj Vyšehrad B - FC Tempo Praha 7:0
10.3. 14:30 SK Třeboradice - FK Admira Praha B 0:2
10.3. 14:30 FK Motorlet Praha B - ČAFC Praha 4:0
9.3. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - AFK Slavoj Podolí Praha 1:0
9.3. 10:15 SK Újezd Praha 4 - FC Přední Kopanina 3:2
9.3. 13:00 SK Uhelné sklady Praha - Sokol Královice 2:2
9.3. 10:45 ABC Braník - SK Hostivař 2:1
9.3. 14:30 FK Dukla JM - SK Union Vršovice 3:1
17. kolo
16.3. 14:30 FK Dukla JM - FK Slavoj Vyšehrad B 1:2
17.3. 10:30 SK Union Vršovice - ABC Braník 1:5
16.3. 10:30 SK Hostivař - SK Uhelné sklady Praha 0:2
16.3. 15:00 Sokol Královice - SK Újezd Praha 4 4:3
16.3. 15:00 FC Přední Kopanina - FK Viktoria Žižkov B 2:3
16.3. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - FK Motorlet Praha B 3:0
17.3. 16:00 ČAFC Praha - SK Třeboradice 4:3
17.3. 14:00 FK Admira Praha B - FC Tempo Praha 3:1
18. kolo
23.3. 15:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Admira Praha B 2:4
23.3. 14:45 FC Tempo Praha - ČAFC Praha 3:2
24.3. 15:00 SK Třeboradice - AFK Slavoj Podolí Praha 0:1
24.3. 15:00 FK Motorlet Praha B - FC Přední Kopanina 6:1
23.3. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - Sokol Královice 4:1
23.3. 10:15 SK Újezd Praha 4 - SK Hostivař 2:0
23.3. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - SK Union Vršovice 5:2
23.3. 10:00 ABC Braník - FK Dukla JM 1:3
19. kolo
30.3. 10:15 ABC Braník - FK Slavoj Vyšehrad B 0:4
30.3. 14:30 FK Dukla JM - SK Uhelné sklady Praha 1:1
30.3. 10:30 SK Union Vršovice - SK Újezd Praha 4 0:2
30.3. 10:30 SK Hostivař - FK Viktoria Žižkov B 3:1
30.3. 10:30 Sokol Královice - FK Motorlet Praha B 8:0
30.3. 15:30 FC Přední Kopanina - SK Třeboradice 5:2
30.3. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - FC Tempo Praha 2:2
31.3. 16:00 ČAFC Praha - FK Admira Praha B 1:0
20. kolo
6.4. 15:00 FK Slavoj Vyšehrad B - ČAFC Praha 3:2
7.4. 14:00 FK Admira Praha B - AFK Slavoj Podolí Praha 1:2
6.4. 14:45 FC Tempo Praha - FC Přední Kopanina 4:1
7.4. 16:30 SK Třeboradice - Sokol Královice 2:4
7.4. 16:30 FK Motorlet Praha B - SK Hostivař 2:1
6.4. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - SK Union Vršovice 2:1
6.4. 10:15 SK Újezd Praha 4 - FK Dukla JM 3:0
6.4. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - ABC Braník 3:1
21. kolo
13.4. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 1:4
13.4. 10:15 ABC Braník - SK Újezd Praha 4 0:2
13.4. 10:30 FK Dukla JM - FK Viktoria Žižkov B 2:4
13.4. 10:30 SK Union Vršovice - FK Motorlet Praha B 2:1
13.4. 10:30 SK Hostivař - SK Třeboradice 1:4
13.4. 15:00 Sokol Královice - FC Tempo Praha 0:3
13.4. 17:00 FC Přední Kopanina - FK Admira Praha B 1:1
13.4. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - ČAFC Praha 0:1
22. kolo
19.4. 10:15 FK Slavoj Vyšehrad B - AFK Slavoj Podolí Praha 2:2
19.4. 10:15 ČAFC Praha - FC Přední Kopanina 1:5
19.4. 10:15 FK Admira Praha B - Sokol Královice 2:2
19.4. 10:15 FC Tempo Praha - SK Hostivař 0:1
19.4. 14:00 SK Třeboradice - SK Union Vršovice 3:1
22.4. 17:00 FK Motorlet Praha B - FK Dukla JM 4:2
19.4. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - ABC Braník 2:1
18.4. 18:00 SK Újezd Praha 4 - SK Uhelné sklady Praha 3:1
23. kolo
27.4. 10:15 SK Újezd Praha 4 - FK Slavoj Vyšehrad B 0:3
27.4. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - FK Viktoria Žižkov B 1:4
27.4. 10:15 ABC Braník - FK Motorlet Praha B 3:3
27.4. 10:30 FK Dukla JM - SK Třeboradice 2:3
27.4. 10:30 SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 0:3
27.4. 10:30 SK Hostivař - FK Admira Praha B 1:0
27.4. 15:00 Sokol Královice - ČAFC Praha 2:1
27.4. 17:00 FC Přední Kopanina - AFK Slavoj Podolí Praha 5:1
24. kolo
4.5. 15:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FC Přední Kopanina 3:1
4.5. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - Sokol Královice 2:3
5.5. 17:00 ČAFC Praha - SK Hostivař 1:2
5.5. 14:00 FK Admira Praha B - SK Union Vršovice 3:2
4.5. 14:45 FC Tempo Praha - FK Dukla JM 0:4
5.5. 17:00 SK Třeboradice - ABC Braník 0:5
1.5. 10:00 FK Motorlet Praha B - SK Uhelné sklady Praha 8:1
5.5. 17:00 FK Viktoria Žižkov B - SK Újezd Praha 4 3:3
25. kolo
12.5. 17:00 FK Viktoria Žižkov B - FK Slavoj Vyšehrad B 2:1
11.5. 10:15 SK Újezd Praha 4 - FK Motorlet Praha B 4:1
11.5. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - SK Třeboradice 0:3
11.5. 10:15 ABC Braník - FC Tempo Praha 1:2
11.5. 10:30 FK Dukla JM - FK Admira Praha B 3:4
11.5. 10:30 SK Union Vršovice - ČAFC Praha 1:2
11.5. 10:30 SK Hostivař - AFK Slavoj Podolí Praha 2:1
11.5. 15:00 Sokol Královice - FC Přední Kopanina 3:1
26. kolo
18.5. 15:00 FK Slavoj Vyšehrad B - Sokol Královice 3:1
18.5. 17:00 FC Přední Kopanina - SK Hostivař 3:1
18.5. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - SK Union Vršovice 2:0
18.5. 10:15 ČAFC Praha - FK Dukla JM 1:4
19.5. 14:00 FK Admira Praha B - ABC Braník 3:1
18.5. 14:45 FC Tempo Praha - SK Uhelné sklady Praha 1:2
19.5. 17:00 SK Třeboradice - SK Újezd Praha 4 1:3
19.5. 17:00 FK Motorlet Praha B - FK Viktoria Žižkov B 4:1
27. kolo
26.5. 17:00 FK Motorlet Praha B - FK Slavoj Vyšehrad B 5:1
26.5. 17:00 FK Viktoria Žižkov B - SK Třeboradice 6:3
25.5. 10:15 SK Újezd Praha 4 - FC Tempo Praha 4:2
24.5. 18:00 SK Uhelné sklady Praha - FK Admira Praha B 3:2
26.5. 10:00 ABC Braník - ČAFC Praha 2:0
25.5. 10:30 FK Dukla JM - AFK Slavoj Podolí Praha 0:2
25.5. 10:30 SK Union Vršovice - FC Přední Kopanina 2:5
25.5. 10:30 SK Hostivař - Sokol Královice 1:3
28. kolo
2.6. 17:00 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Hostivař 0:1
1.6. 15:00 Sokol Královice - SK Union Vršovice 3:2
1.6. 10:30 FC Přední Kopanina - FK Dukla JM 2:4
1.6. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - ABC Braník 0:1
1.6. 10:15 ČAFC Praha - SK Uhelné sklady Praha 1:8
2.6. 14:00 FK Admira Praha B - SK Újezd Praha 4 5:2
1.6. 14:45 FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov B 3:1
2.6. 17:00 SK Třeboradice - FK Motorlet Praha B 2:5
29. kolo
8.6. 10:30 SK Třeboradice - FK Slavoj Vyšehrad B 2:2
8.6. 10:30 FK Motorlet Praha B - FC Tempo Praha 0:3
8.6. 10:30 FK Viktoria Žižkov B - FK Admira Praha B 2:2
8.6. 10:30 ČAFC Praha - SK Újezd Praha 4 0:6
8.6. 10:30 SK Uhelné sklady Praha - AFK Slavoj Podolí Praha 2:2
8.6. 10:30 ABC Braník - FC Přední Kopanina 4:3
8.6. 10:30 Sokol Královice - FK Dukla JM 6:3
8.6. 10:30 SK Union Vršovice - SK Hostivař 0:2
30. kolo
15.6. 10:30 SK Union Vršovice - FK Slavoj Vyšehrad B 5:7
15.6. 10:30 SK Hostivař - FK Dukla JM 2:2
15.6. 10:30 Sokol Královice - ABC Braník 2:1
15.6. 10:30 FC Přední Kopanina - SK Uhelné sklady Praha 4:2
15.6. 10:15 AFK Slavoj Podolí Praha - SK Újezd Praha 4 0:2
15.6. 10:15 ČAFC Praha - FK Viktoria Žižkov B 2:1
15.6. 10:30 FK Admira Praha B - FK Motorlet Praha B 0:3
15.6. 10:30 SK Třeboradice - FC Tempo Praha 6:0