U13: S Petřínem a Podolím

21.9.2023 21:44   Jaroslav Teplan

V divizi si Tempáci připsali první porážku, v přeboru stále bez ztráty bodu.

Petřín Plzeň
Zápas jsme odehráli vápno - vápno, což úplně mění ráz hry, než když hrajeme na půlku hřiště. Kvalitní soupeř s několika velmi vyspělými hráči nám dělal problémy především v zachytávání jejich rychlých protiútoků, především hráč s číslem 8, který nám dal 7 gólů a na další dva do prázdné branky nahrál. To byl největší rozdíl mezi oběma týmy. V první třetině jsme měli veliké problémy s hrou na trávě, kde nás míč neposlouchal a měli jsme buď kvapná nebo pomalá řešení. Ve druhé třetině se hra zlepšila, byli jsme více na míči, ale nebyli jsme dostatečně agresivní v zakončení, a dobíhání. V poslední třetině jsme na soupeře vlítli za nepříznivého stavu 4:6 jsme brzy snížili na 5:6. Rozhodující moment zápasu, který nás dle mého názoru zlomil, tak bylo neproměnění obrovské šance na 6:6 a vzápětí jsme z brejku inkasovali na 5:7. Nicméně pro nás super a kvalitní zápas, po zápase s Braníkem další soupeř, který nás velice dobře prověřil jak po obranné, tak útočné stránce. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.

Podolí
Zápas, který jsme měli plně ve své režii. Měli jsme neustále míč na svých kopačkách. Nízkému skóre zabránila pouze naše neschopnost vstřelit či dotlačit míč za brankovou čáru. Hostující golman předvedl velice kvalitní výkon, který uchránil Podolí od většího přídělu.

FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň 6:9 (:)
FC Tempo Praha C - AFK Slavoj Podolí Praha 5:2 (2:1)