FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
16.11. 10:00 FK Baník Sokolov - FK Teplice 4:2
16.11. 10:00 FK Ústí nad Labem - Fotbal Neratovice - Byškovice 6:1
16.11. 10:00 FŠ Litvínov - FC Slavia Karlovy Vary 3:5
16.11. 13:30 SK Kladno - FK Slavoj Vyšehrad 9:0
17.11. 10:00 Junior Chomutov - FK Junior Děčín 8:2
17.11. 10:00 FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII 1:4
13.11. 15:30 SK Slavia Praha - Mostecký fotbalový klub 8:2
2. kolo
10.11. 15:00 FK Teplice - Mostecký fotbalový klub 12:3
9.11. 13:00 FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 7:2
9.11. 10:00 FK Junior Děčín - FK Meteor Praha VIII 0:10
9.11. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - Junior Chomutov 2:13
9.11. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - SK Kladno 4:6
10.11. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FŠ Litvínov 7:1
10.11. 10:00 FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem 5:6
3. kolo
4.9. 17:00 FK Ústí nad Labem - FK Teplice 11:3
25.8. 15:30 FŠ Litvínov - FK Baník Sokolov 5:10
24.8. 13:30 SK Kladno - Fotbal Neratovice - Byškovice 11:1
22.8. 17:00 Junior Chomutov - FC Slavia Karlovy Vary 6:4
24.8. 10:00 FK Meteor Praha VIII - FK Slavoj Vyšehrad 8:0
24.8. 10:15 SK Slavia Praha - FK Junior Děčín 22:2
4.9. 18:00 Mostecký fotbalový klub - FC Tempo Praha 6:4
4. kolo
1.9. 13:00 FK Teplice - FC Tempo Praha 9:2
31.8. 10:00 FK Junior Děčín - Mostecký fotbalový klub 3:2
27.8. 17:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Slavia Praha 3:8
1.9. 15:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Meteor Praha VIII 4:1
31.8. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - Junior Chomutov 3:11
31.8. 13:00 FK Baník Sokolov - SK Kladno 2:5
31.8. 15:30 FK Ústí nad Labem - FŠ Litvínov 21:1
5. kolo
7.9. 10:00 FŠ Litvínov - FK Teplice 2:6
7.9. 13:30 SK Kladno - FK Ústí nad Labem 3:6
8.9. 10:00 Junior Chomutov - FK Baník Sokolov 8:1
7.9. 10:00 FK Meteor Praha VIII - Fotbal Neratovice - Byškovice 2:1
8.9. 11:00 SK Slavia Praha - FC Slavia Karlovy Vary 8:4
8.9. 10:00 Mostecký fotbalový klub - FK Slavoj Vyšehrad 8:5
7.9. 10:00 FC Tempo Praha - FK Junior Děčín 4:2
6. kolo
15.9. 13:00 FK Teplice - FK Junior Děčín 7:2
14.9. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 0:14
14.10. 17:00 FC Slavia Karlovy Vary - Mostecký fotbalový klub 4:1
14.9. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - SK Slavia Praha 3:15
14.9. 10:00 FK Baník Sokolov - FK Meteor Praha VIII 4:5
14.9. 15:30 FK Ústí nad Labem - Junior Chomutov 5:2
14.9. 10:00 FŠ Litvínov - SK Kladno 1:9
7. kolo
21.9. 13:30 SK Kladno - FK Teplice 4:6
22.9. 10:00 Junior Chomutov - FŠ Litvínov 11:1
21.9. 10:00 FK Meteor Praha VIII - FK Ústí nad Labem 7:11
21.9. 10:15 SK Slavia Praha - FK Baník Sokolov 12:6
22.9. 10:00 Mostecký fotbalový klub - Fotbal Neratovice - Byškovice 4:6
21.9. 10:30 FC Tempo Praha - FC Slavia Karlovy Vary 5:5
21.9. 10:00 FK Junior Děčín - FK Slavoj Vyšehrad 8:5
8. kolo
29.9. 13:00 FK Teplice - FK Slavoj Vyšehrad 9:0
29.9. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Junior Děčín 9:2
28.9. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FC Tempo Praha 2:4
29.9. 10:00 FK Baník Sokolov - Mostecký fotbalový klub 14:2
28.8. 10:00 FK Ústí nad Labem - SK Slavia Praha 3:8
28.9. 10:00 FŠ Litvínov - FK Meteor Praha VIII 0:10
26.9. 16:30 SK Kladno - Junior Chomutov 4:5
9. kolo
6.10. 10:00 Junior Chomutov - FK Teplice 1:4
6.10. 16:00 FK Meteor Praha VIII - SK Kladno 8:1
5.10. 10:15 SK Slavia Praha - FŠ Litvínov 10:0
6.10. 10:00 Mostecký fotbalový klub - FK Ústí nad Labem 4:6
5.10. 10:30 FC Tempo Praha - FK Baník Sokolov 7:1
5.10. 10:00 FK Junior Děčín - Fotbal Neratovice - Byškovice 2:2
5.10. 14:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Slavia Karlovy Vary 2:9
10. kolo
13.10. 13:00 FK Teplice - FC Slavia Karlovy Vary 6:3
12.10. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Slavoj Vyšehrad 5:1
12.10. 11:00 FK Baník Sokolov - FK Junior Děčín 6:3
12.10. 15:30 FK Ústí nad Labem - FC Tempo Praha 4:7
12.10. 10:00 FŠ Litvínov - Mostecký fotbalový klub 0:5
12.10. 13:30 SK Kladno - SK Slavia Praha 5:6
13.10. 10:00 Junior Chomutov - FK Meteor Praha VIII 4:1
11. kolo
20.10. 15:45 FK Meteor Praha VIII - FK Teplice 4:0
19.10. 10:15 SK Slavia Praha - Junior Chomutov 4:1
20.10. 10:00 Mostecký fotbalový klub - SK Kladno 1:7
19.10. 10:00 FC Tempo Praha - FŠ Litvínov 9:2
19.10. 10:00 FK Junior Děčín - FK Ústí nad Labem 3:21
19.10. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Baník Sokolov 5:8
19.10. 10:00 FC Slavia Karlovy Vary - Fotbal Neratovice - Byškovice 11:2
12. kolo
27.10. 13:00 FK Teplice - Fotbal Neratovice - Byškovice 11:1
24.10. 16:15 FK Baník Sokolov - FC Slavia Karlovy Vary 4:3
27.10. 15:00 FK Ústí nad Labem - FK Slavoj Vyšehrad 40:0
26.10. 10:00 FŠ Litvínov - FK Junior Děčín 4:4
26.10. 13:30 SK Kladno - FC Tempo Praha 7:2
27.10. 10:00 Junior Chomutov - Mostecký fotbalový klub 8:5
30.10. 10:00 FK Meteor Praha VIII - SK Slavia Praha 1:2
13. kolo
2.11. 10:15 SK Slavia Praha - FK Teplice 4:6
3.11. 10:00 Mostecký fotbalový klub - FK Meteor Praha VIII 1:5
3.11. 10:00 FC Tempo Praha - Junior Chomutov 2:6
2.11. 10:00 FK Junior Děčín - SK Kladno 1:5
2.11. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FŠ Litvínov 2:6
2.11. 15:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Ústí nad Labem 7:8
3.11. 14:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Baník Sokolov 2:9
14. kolo
22.3. 00:00 FK Teplice - FK Baník Sokolov
22.3. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Ústí nad Labem
22.3. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FŠ Litvínov
22.3. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Kladno
22.3. 00:00 FK Junior Děčín - Junior Chomutov
22.3. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FC Tempo Praha
22.3. 00:00 Mostecký fotbalový klub - SK Slavia Praha
15. kolo
29.3. 00:00 Mostecký fotbalový klub - FK Teplice
29.3. 00:00 SK Slavia Praha - FC Tempo Praha
29.3. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FK Junior Děčín
29.3. 00:00 Junior Chomutov - FK Slavoj Vyšehrad
29.3. 00:00 SK Kladno - FC Slavia Karlovy Vary
29.3. 00:00 FŠ Litvínov - Fotbal Neratovice - Byškovice
29.3. 00:00 FK Ústí nad Labem - FK Baník Sokolov
16. kolo
5.4. 00:00 FK Teplice - FK Ústí nad Labem
5.4. 00:00 FK Baník Sokolov - FŠ Litvínov
5.4. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - SK Kladno
5.4. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - Junior Chomutov
5.4. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Meteor Praha VIII
5.4. 00:00 FK Junior Děčín - SK Slavia Praha
5.4. 00:00 FC Tempo Praha - Mostecký fotbalový klub
17. kolo
12.4. 00:00 FC Tempo Praha - FK Teplice
12.4. 00:00 Mostecký fotbalový klub - FK Junior Děčín
12.4. 00:00 SK Slavia Praha - FK Slavoj Vyšehrad
12.4. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FC Slavia Karlovy Vary
12.4. 00:00 Junior Chomutov - Fotbal Neratovice - Byškovice
12.4. 00:00 SK Kladno - FK Baník Sokolov
12.4. 00:00 FŠ Litvínov - FK Ústí nad Labem
18. kolo
19.4. 00:00 FK Teplice - FŠ Litvínov
19.4. 00:00 FK Ústí nad Labem - SK Kladno
19.4. 00:00 FK Baník Sokolov - Junior Chomutov
19.4. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Meteor Praha VIII
19.4. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - SK Slavia Praha
19.4. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - Mostecký fotbalový klub
19.4. 00:00 FK Junior Děčín - FC Tempo Praha
19. kolo
26.4. 00:00 FK Junior Děčín - FK Teplice
26.4. 00:00 FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad
26.4. 00:00 Mostecký fotbalový klub - FC Slavia Karlovy Vary
26.4. 00:00 SK Slavia Praha - Fotbal Neratovice - Byškovice
26.4. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FK Baník Sokolov
26.4. 00:00 Junior Chomutov - FK Ústí nad Labem
26.4. 00:00 SK Kladno - FŠ Litvínov
20. kolo
3.5. 00:00 FK Teplice - SK Kladno
3.5. 00:00 FŠ Litvínov - Junior Chomutov
3.5. 00:00 FK Ústí nad Labem - FK Meteor Praha VIII
3.5. 00:00 FK Baník Sokolov - SK Slavia Praha
3.5. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - Mostecký fotbalový klub
3.5. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FC Tempo Praha
3.5. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Junior Děčín
21. kolo
10.5. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Teplice
10.5. 00:00 FK Junior Děčín - FC Slavia Karlovy Vary
10.5. 00:00 FC Tempo Praha - Fotbal Neratovice - Byškovice
10.5. 00:00 Mostecký fotbalový klub - FK Baník Sokolov
10.5. 00:00 SK Slavia Praha - FK Ústí nad Labem
10.5. 00:00 FK Meteor Praha VIII - FŠ Litvínov
10.5. 00:00 Junior Chomutov - SK Kladno
22. kolo
17.5. 00:00 FK Teplice - Junior Chomutov
17.5. 00:00 SK Kladno - FK Meteor Praha VIII
17.5. 00:00 FŠ Litvínov - SK Slavia Praha
17.5. 00:00 FK Ústí nad Labem - Mostecký fotbalový klub
17.5. 00:00 FK Baník Sokolov - FC Tempo Praha
17.5. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Junior Děčín
17.5. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Slavoj Vyšehrad
23. kolo
24.5. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Teplice
24.5. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - Fotbal Neratovice - Byškovice
24.5. 00:00 FK Junior Děčín - FK Baník Sokolov
24.5. 00:00 FC Tempo Praha - FK Ústí nad Labem
24.5. 00:00 Mostecký fotbalový klub - FŠ Litvínov
24.5. 00:00 SK Slavia Praha - SK Kladno
24.5. 00:00 FK Meteor Praha VIII - Junior Chomutov
24. kolo
31.5. 00:00 FK Teplice - FK Meteor Praha VIII
31.5. 00:00 Junior Chomutov - SK Slavia Praha
31.5. 00:00 SK Kladno - Mostecký fotbalový klub
31.5. 00:00 FŠ Litvínov - FC Tempo Praha
31.5. 00:00 FK Ústí nad Labem - FK Junior Děčín
31.5. 00:00 FK Baník Sokolov - FK Slavoj Vyšehrad
31.5. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FC Slavia Karlovy Vary
25. kolo
7.6. 00:00 Fotbal Neratovice - Byškovice - FK Teplice
7.6. 00:00 FC Slavia Karlovy Vary - FK Baník Sokolov
7.6. 00:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem
7.6. 00:00 FK Junior Děčín - FŠ Litvínov
7.6. 00:00 FC Tempo Praha - SK Kladno
7.6. 00:00 Mostecký fotbalový klub - Junior Chomutov
7.6. 00:00 SK Slavia Praha - FK Meteor Praha VIII
26. kolo
14.6. 00:00 FK Teplice - SK Slavia Praha
14.6. 00:00 FK Meteor Praha VIII - Mostecký fotbalový klub
14.6. 00:00 Junior Chomutov - FC Tempo Praha
14.6. 00:00 SK Kladno - FK Junior Děčín
14.6. 00:00 FŠ Litvínov - FK Slavoj Vyšehrad
14.6. 00:00 FK Ústí nad Labem - FC Slavia Karlovy Vary
14.6. 00:00 FK Baník Sokolov - Fotbal Neratovice - Byškovice
1. kolo
7.9. 16:00 TJ Junior Praha C - SK Dolní Chabry 5:9
7.9. 08:30 FC Háje Jižní Město C - SK Slovan Kunratice 7:0
7.9. 08:30 SC Xaverov Horní Počernice B - SC Olympia Radotín 7:4
8.9. 10:00 FK Újezd nad Lesy - FK Union Strašnice 2:0
7.9. 08:30 ČAFC Praha - SK Čechie Uhříněves 5:1
7.9. 17:00 Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha C 2:19
2. kolo
15.9. 11:00 SK Dolní Chabry - FC Tempo Praha C 2:13
14.9. 15:30 SK Čechie Uhříněves - Sokol Kolovraty 2:5
14.9. 08:30 FK Union Strašnice - ČAFC Praha 2:5
14.9. 12:00 SC Olympia Radotín - FK Újezd nad Lesy 2:4
14.9. 10:45 SK Slovan Kunratice - SC Xaverov Horní Počernice B 5:2
15.9. 17:30 TJ Junior Praha C - FC Háje Jižní Město C 0:9
3. kolo
22.9. 12:45 FC Háje Jižní Město C - SK Dolní Chabry 2:4
21.9. 08:30 SC Xaverov Horní Počernice B - TJ Junior Praha C 15:0
21.9. 10:00 FK Újezd nad Lesy - SK Slovan Kunratice 5:1
26.9. 17:00 ČAFC Praha - SC Olympia Radotín 4:2
21.9. 13:00 Sokol Kolovraty - FK Union Strašnice 4:5
21.9. 13:00 FC Tempo Praha C - SK Čechie Uhříněves 6:2
4. kolo
29.9. 09:00 SK Dolní Chabry - SK Čechie Uhříněves 0:1
2.10. 17:00 FK Union Strašnice - FC Tempo Praha C 3:12
28.9. 10:00 SC Olympia Radotín - Sokol Kolovraty 7:2
29.9. 10:00 SK Slovan Kunratice - ČAFC Praha 2:2
28.9. 10:45 TJ Junior Praha C - FK Újezd nad Lesy 0:10
29.9. 12:15 FC Háje Jižní Město C - SC Xaverov Horní Počernice B 2:7
5. kolo
5.10. 08:30 SC Xaverov Horní Počernice B - SK Dolní Chabry 3:3
6.10. 10:00 FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město C 1:4
5.10. 08:30 ČAFC Praha - TJ Junior Praha C 21:2
5.10. 13:00 Sokol Kolovraty - SK Slovan Kunratice 2:6
5.10. 13:00 FC Tempo Praha C - SC Olympia Radotín 9:1
5.10. 15:45 SK Čechie Uhříněves - FK Union Strašnice 2:9
6. kolo
13.10. 09:00 SK Dolní Chabry - FK Union Strašnice 2:3
13.10. 13:15 SC Olympia Radotín - SK Čechie Uhříněves 3:3
13.10. 09:30 SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha C 2:3
12.10. 10:45 TJ Junior Praha C - Sokol Kolovraty 3:12
13.10. 10:00 FC Háje Jižní Město C - ČAFC Praha 1:5
13.10. 08:30 SC Xaverov Horní Počernice B - FK Újezd nad Lesy 10:3
7. kolo
20.10. 10:00 FK Újezd nad Lesy - SK Dolní Chabry 2:2
19.10. 12:45 ČAFC Praha - SC Xaverov Horní Počernice B 6:3
19.10. 13:00 Sokol Kolovraty - FC Háje Jižní Město C 2:2
19.10. 12:30 FC Tempo Praha C - TJ Junior Praha C 17:0
20.10. 12:45 SK Čechie Uhříněves - SK Slovan Kunratice 9:3
19.10. 08:45 FK Union Strašnice - SC Olympia Radotín 5:2
8. kolo
20.10. 15:30 SK Dolní Chabry - SC Olympia Radotín 1:5
26.10. 12:30 SK Slovan Kunratice - FK Union Strašnice 7:1
26.10. 13:30 TJ Junior Praha C - SK Čechie Uhříněves 1:15
1.9. 15:15 FC Háje Jižní Město C - FC Tempo Praha C 5:4
26.10. 08:30 SC Xaverov Horní Počernice B - Sokol Kolovraty 6:3
24.10. 16:30 FK Újezd nad Lesy - ČAFC Praha 5:0
9. kolo
3.11. 09:30 ČAFC Praha - SK Dolní Chabry 3:5
2.11. 10:45 Sokol Kolovraty - FK Újezd nad Lesy 2:8
3.11. 12:30 FC Tempo Praha C - SC Xaverov Horní Počernice B 4:3
2.11. 16:15 FC Háje Jižní Město C - SK Čechie Uhříněves 3:3
2.11. 08:45 FK Union Strašnice - TJ Junior Praha C 6:3
2.11. 09:45 SC Olympia Radotín - SK Slovan Kunratice 2:2
10. kolo
9.11. 10:00 SK Dolní Chabry - SK Slovan Kunratice 5:2
9.11. 10:45 TJ Junior Praha C - SC Olympia Radotín 1:9
9.11. 08:30 FC Háje Jižní Město C - FK Union Strašnice 2:6
10.11. 09:00 SC Xaverov Horní Počernice B - SK Čechie Uhříněves 10:1
10.11. 10:00 FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha C 3:5
9.11. 13:00 ČAFC Praha - Sokol Kolovraty 7:2
11. kolo
16.11. 10:45 Sokol Kolovraty - SK Dolní Chabry 6:2
17.11. 12:30 FC Tempo Praha C - ČAFC Praha 18:0
16.11. 17:00 SK Čechie Uhříněves - FK Újezd nad Lesy 3:3
16.11. 08:30 FK Union Strašnice - SC Xaverov Horní Počernice B 2:4
16.11. 09:00 SC Olympia Radotín - FC Háje Jižní Město C 5:2
17.11. 09:00 SK Slovan Kunratice - TJ Junior Praha C 4:1
12. kolo
21.3. 00:00 SK Dolní Chabry - TJ Junior Praha C
21.3. 00:00 SK Slovan Kunratice - FC Háje Jižní Město C
21.3. 00:00 SC Olympia Radotín - SC Xaverov Horní Počernice B
21.3. 00:00 FK Union Strašnice - FK Újezd nad Lesy
21.3. 00:00 SK Čechie Uhříněves - ČAFC Praha
21.3. 00:00 FC Tempo Praha C - Sokol Kolovraty
13. kolo
28.3. 00:00 FC Tempo Praha C - SK Dolní Chabry
28.3. 00:00 Sokol Kolovraty - SK Čechie Uhříněves
28.3. 00:00 ČAFC Praha - FK Union Strašnice
28.3. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SC Olympia Radotín
28.3. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - SK Slovan Kunratice
28.3. 00:00 FC Háje Jižní Město C - TJ Junior Praha C
14. kolo
4.4. 00:00 SK Dolní Chabry - FC Háje Jižní Město C
4.4. 00:00 TJ Junior Praha C - SC Xaverov Horní Počernice B
4.4. 00:00 SK Slovan Kunratice - FK Újezd nad Lesy
4.4. 00:00 SC Olympia Radotín - ČAFC Praha
4.4. 00:00 FK Union Strašnice - Sokol Kolovraty
4.4. 00:00 SK Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha C
15. kolo
6.6. 00:00 SK Čechie Uhříněves - SK Dolní Chabry
6.6. 00:00 FC Tempo Praha C - FK Union Strašnice
6.6. 00:00 Sokol Kolovraty - SC Olympia Radotín
6.6. 00:00 ČAFC Praha - SK Slovan Kunratice
6.6. 00:00 FK Újezd nad Lesy - TJ Junior Praha C
6.6. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - FC Háje Jižní Město C
16. kolo
18.4. 00:00 SK Dolní Chabry - SC Xaverov Horní Počernice B
18.4. 00:00 FC Háje Jižní Město C - FK Újezd nad Lesy
18.4. 00:00 TJ Junior Praha C - ČAFC Praha
18.4. 00:00 SK Slovan Kunratice - Sokol Kolovraty
18.4. 00:00 SC Olympia Radotín - FC Tempo Praha C
18.4. 00:00 FK Union Strašnice - SK Čechie Uhříněves
17. kolo
25.4. 00:00 FK Union Strašnice - SK Dolní Chabry
25.4. 00:00 SK Čechie Uhříněves - SC Olympia Radotín
25.4. 00:00 FC Tempo Praha C - SK Slovan Kunratice
25.4. 00:00 Sokol Kolovraty - TJ Junior Praha C
25.4. 00:00 ČAFC Praha - FC Háje Jižní Město C
25.4. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SC Xaverov Horní Počernice B
18. kolo
2.5. 00:00 SK Dolní Chabry - FK Újezd nad Lesy
2.5. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - ČAFC Praha
2.5. 00:00 FC Háje Jižní Město C - Sokol Kolovraty
2.5. 00:00 TJ Junior Praha C - FC Tempo Praha C
2.5. 00:00 SK Slovan Kunratice - SK Čechie Uhříněves
2.5. 00:00 SC Olympia Radotín - FK Union Strašnice
19. kolo
9.5. 00:00 SC Olympia Radotín - SK Dolní Chabry
9.5. 00:00 FK Union Strašnice - SK Slovan Kunratice
9.5. 00:00 SK Čechie Uhříněves - TJ Junior Praha C
9.5. 00:00 FC Tempo Praha C - FC Háje Jižní Město C
9.5. 00:00 Sokol Kolovraty - SC Xaverov Horní Počernice B
9.5. 00:00 ČAFC Praha - FK Újezd nad Lesy
20. kolo
16.5. 00:00 SK Dolní Chabry - ČAFC Praha
16.5. 00:00 FK Újezd nad Lesy - Sokol Kolovraty
16.5. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - FC Tempo Praha C
16.5. 00:00 SK Čechie Uhříněves - FC Háje Jižní Město C
16.5. 00:00 TJ Junior Praha C - FK Union Strašnice
16.5. 00:00 SK Slovan Kunratice - SC Olympia Radotín
21. kolo
23.5. 00:00 SK Slovan Kunratice - SK Dolní Chabry
23.5. 00:00 SC Olympia Radotín - TJ Junior Praha C
23.5. 00:00 FK Union Strašnice - FC Háje Jižní Město C
23.5. 00:00 SK Čechie Uhříněves - SC Xaverov Horní Počernice B
23.5. 00:00 FC Tempo Praha C - FK Újezd nad Lesy
23.5. 00:00 Sokol Kolovraty - ČAFC Praha
22. kolo
30.5. 00:00 SK Dolní Chabry - Sokol Kolovraty
30.5. 00:00 ČAFC Praha - FC Tempo Praha C
30.5. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SK Čechie Uhříněves
30.5. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice B - FK Union Strašnice
30.5. 00:00 FC Háje Jižní Město C - SC Olympia Radotín
30.5. 00:00 TJ Junior Praha C - SK Slovan Kunratice