U12: Jednoznačná výhra s Mostem

13.1.2024 22:22   Petr Ježek

Agresivně hraný zápas Tempáci zvládli výsledkem 9:1. Na Spartě naopak přišla prohra 1:7.

Most
Soupeř na nás vlítnul velmi důrazně. Některé zákroky byly na hraně. Byl jsem velmi rád, jak na to kluci zareagovali, v soubojích jsme také přitvrdili a jelikož jsme byli i daleko šikovnější s míčem než soupeř, tak jsme si šli pro jednoznačné vítězství. V poslední třetině jsme kluky protočili na postech, a tak to bylo trochu znát. I tak chci všechny pochválit za podařený výkon.

Sparta
Po hráčích jsem chtěl, aby drželi střed hřiště a nenapadali rozehrávku. Napadat jsem chtěl začít, až když udělají chybu. Chvilku si s tím Sparťané nevěděli rady, a tak první třetina byla vyrovnaná. Bohužel jsme neproměnili šance, které jsme měli. Od druhé třetiny začal soupeř rychle rotovat na pozicích a to nám začalo dělat problémy. Sparta byla agresivnější a rychlejší v rozhodování a to byl ten důvod, proč nás porazila.

FC Tempo Praha - FK Baník Most - Souš 9:1 (:)
AC Sparta Praha - FC Tempo Praha 7:1 (:)