FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
27.10. 10:00 1.FK Příbram - AC Sparta Praha 8:6
26.10. 15:30 FC Tempo Praha - FC Písek 6:3
27.10. 10:00 TJ Jiskra Třeboň - Bohemians Praha 1905 3:2
27.10. 10:15 SK Dynamo České Budějovice - FC Viktoria Plzeň 2:9
27.10. 10:00 SK Petřín Plzeň - FC MAS Táborsko 0:7
27.10. 15:00 SKP České Budějovice - SK Aritma Praha 18:1
2. kolo
5.9. 18:00 AC Sparta Praha - SK Aritma Praha 15:1
5.9. 16:00 FC MAS Táborsko - SKP České Budějovice 2:5
5.9. 16:45 FC Viktoria Plzeň - SK Petřín Plzeň 1:3
5.9. 11:00 Bohemians Praha 1905 - SK Dynamo České Budějovice 12:6
5.9. 16:30 FC Písek - TJ Jiskra Třeboň 11:2
5.9. 17:00 1.FK Příbram - FC Tempo Praha 12:6
3. kolo
3.11. 14:00 FC Tempo Praha - AC Sparta Praha 3:4
3.11. 14:30 TJ Jiskra Třeboň - 1.FK Příbram 0:6
4.11. 10:00 SK Dynamo České Budějovice - FC Písek 7:8
3.11. 10:00 SK Petřín Plzeň - Bohemians Praha 1905 8:4
4.11. 10:00 SKP České Budějovice - FC Viktoria Plzeň 5:6
3.11. 10:00 SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko 4:8
4. kolo
2.9. 10:00 AC Sparta Praha - FC MAS Táborsko 6:0
2.9. 10:15 FC Viktoria Plzeň - SK Aritma Praha 13:0
1.9. 11:00 Bohemians Praha 1905 - SKP České Budějovice 6:6
1.9. 13:00 FC Písek - SK Petřín Plzeň 4:3
2.9. 10:00 1.FK Příbram - SK Dynamo České Budějovice 13:0
2.9. 14:00 FC Tempo Praha - TJ Jiskra Třeboň 9:5
5. kolo
8.9. 17:00 TJ Jiskra Třeboň - AC Sparta Praha 3:18
9.9. 10:00 SK Dynamo České Budějovice - FC Tempo Praha 3:7
11.9. 17:00 SK Petřín Plzeň - 1.FK Příbram 3:15
9.9. 10:00 SKP České Budějovice - FC Písek 10:4
8.9. 10:00 SK Aritma Praha - Bohemians Praha 1905 2:11
10.11. 14:00 FC MAS Táborsko - FC Viktoria Plzeň 5:2
6. kolo
16.9. 10:00 AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň 7:2
15.9. 11:30 Bohemians Praha 1905 - FC MAS Táborsko 4:9
16.9. 10:00 FC Písek - SK Aritma Praha 2:1
16.9. 15:00 1.FK Příbram - SKP České Budějovice 4:6
16.9. 15:30 FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň 5:4
16.9. 10:00 TJ Jiskra Třeboň - SK Dynamo České Budějovice 8:9
7. kolo
23.9. 10:00 SK Dynamo České Budějovice - AC Sparta Praha 5:13
23.9. 10:00 SK Petřín Plzeň - TJ Jiskra Třeboň 7:1
23.9. 10:00 SKP České Budějovice - FC Tempo Praha 9:7
22.9. 10:00 SK Aritma Praha - 1.FK Příbram 1:6
22.9. 10:00 FC MAS Táborsko - FC Písek 7:3
23.9. 10:15 FC Viktoria Plzeň - Bohemians Praha 1905 9:4
8. kolo
30.9. 10:00 AC Sparta Praha - Bohemians Praha 1905 8:2
28.9. 10:15 FC Písek - FC Viktoria Plzeň 1:3
30.9. 15:00 1.FK Příbram - FC MAS Táborsko 6:4
30.9. 15:30 FC Tempo Praha - SK Aritma Praha 13:4
29.9. 15:30 TJ Jiskra Třeboň - SKP České Budějovice 4:7
29.9. 10:00 SK Dynamo České Budějovice - SK Petřín Plzeň 3:8
9. kolo
6.10. 10:00 SK Petřín Plzeň - AC Sparta Praha 4:6
7.10. 09:00 SKP České Budějovice - SK Dynamo České Budějovice 11:3
6.10. 10:00 SK Aritma Praha - TJ Jiskra Třeboň 3:3
6.10. 10:00 FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 7:7
7.10. 10:15 FC Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 4:5
6.10. 11:30 Bohemians Praha 1905 - FC Písek 2:10
10. kolo
14.10. 10:00 AC Sparta Praha - FC Písek 13:1
13.10. 10:00 1.FK Příbram - Bohemians Praha 1905 2:2
14.10. 15:30 FC Tempo Praha - FC Viktoria Plzeň 6:10
14.10. 10:00 TJ Jiskra Třeboň - FC MAS Táborsko 2:8
14.10. 16:00 SK Dynamo České Budějovice - SK Aritma Praha 4:0
13.10. 10:00 SK Petřín Plzeň - SKP České Budějovice 2:10
11. kolo
21.10. 10:00 SKP České Budějovice - AC Sparta Praha 6:19
20.10. 10:00 SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň 2:2
20.10. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Dynamo České Budějovice 16:5
21.10. 10:15 FC Viktoria Plzeň - TJ Jiskra Třeboň 9:1
20.10. 15:00 Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha 5:13
20.10. 13:00 FC Písek - 1.FK Příbram 4:7
12. kolo
5.6. 17:00 AC Sparta Praha - 1.FK Příbram
8.6. 13:00 FC Písek - FC Tempo Praha
8.6. 11:00 Bohemians Praha 1905 - TJ Jiskra Třeboň
8.6. 10:00 FC Viktoria Plzeň - SK Dynamo České Budějovice
1.5. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Petřín Plzeň 13:1
8.6. 10:00 SK Aritma Praha - SKP České Budějovice
13. kolo
30.3. 10:00 SK Aritma Praha - AC Sparta Praha 3:8
30.3. 14:30 SKP České Budějovice - FC MAS Táborsko 5:6
30.3. 10:00 SK Petřín Plzeň - FC Viktoria Plzeň 4:14
31.3. 10:00 SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905 10:5
30.3. 14:30 TJ Jiskra Třeboň - FC Písek 5:5
31.3. 10:00 FC Tempo Praha - 1.FK Příbram 8:14
14. kolo
7.4. 10:00 AC Sparta Praha - FC Tempo Praha 24:1
6.4. 10:00 1.FK Příbram - TJ Jiskra Třeboň 5:0
6.4. 13:00 FC Písek - SK Dynamo České Budějovice 2:5
6.4. 13:30 Bohemians Praha 1905 - SK Petřín Plzeň 8:3
6.4. 10:15 FC Viktoria Plzeň - SKP České Budějovice 7:4
6.4. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha 2:3
15. kolo
10.4. 15:00 FC MAS Táborsko - AC Sparta Praha 6:2
13.4. 10:00 SK Aritma Praha - FC Viktoria Plzeň 1:10
14.4. 10:00 SKP České Budějovice - Bohemians Praha 1905 2:20
13.4. 10:00 SK Petřín Plzeň - FC Písek 4:7
3.4. 14:00 SK Dynamo České Budějovice - 1.FK Příbram 6:8
23.3. 09:30 TJ Jiskra Třeboň - FC Tempo Praha 4:2
16. kolo
24.3. 10:00 AC Sparta Praha - TJ Jiskra Třeboň 16:0
20.3. 14:30 FC Tempo Praha - SK Dynamo České Budějovice 4:8
23.3. 10:00 1.FK Příbram - SK Petřín Plzeň 12:4
23.3. 13:00 FC Písek - SKP České Budějovice 1:3
23.3. 10:00 Bohemians Praha 1905 - SK Aritma Praha 5:2
23.3. 10:15 FC Viktoria Plzeň - FC MAS Táborsko 5:3
17. kolo
19.4. 11:00 FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha 0:12
27.4. 10:00 FC MAS Táborsko - Bohemians Praha 1905 11:1
27.4. 10:00 SK Aritma Praha - FC Písek 1:3
28.4. 17:00 SKP České Budějovice - 1.FK Příbram 5:4
27.4. 10:00 SK Petřín Plzeň - FC Tempo Praha 5:11
27.4. 16:00 SK Dynamo České Budějovice - TJ Jiskra Třeboň 9:4
18. kolo
5.5. 10:00 AC Sparta Praha - SK Dynamo České Budějovice 4:6
4.5. 10:00 TJ Jiskra Třeboň - SK Petřín Plzeň 2:2
1.5. 10:30 FC Tempo Praha - SKP České Budějovice 3:6
12.5. 10:00 1.FK Příbram - SK Aritma Praha 2:1
5.5. 10:00 FC Písek - FC MAS Táborsko 4:0
4.5. 11:30 Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň 4:9
19. kolo
11.5. 11:00 Bohemians Praha 1905 - AC Sparta Praha 1:15
12.5. 10:00 FC Viktoria Plzeň - FC Písek 6:3
11.5. 10:00 FC MAS Táborsko - 1.FK Příbram 6:8
8.5. 15:00 SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 3:10
12.5. 17:00 SKP České Budějovice - TJ Jiskra Třeboň 8:1
11.5. 10:00 SK Petřín Plzeň - SK Dynamo České Budějovice 3:7
20. kolo
19.5. 10:00 AC Sparta Praha - SK Petřín Plzeň 11:1
19.5. 15:00 SK Dynamo České Budějovice - SKP České Budějovice 14:1
18.5. 10:00 TJ Jiskra Třeboň - SK Aritma Praha 4:0
15.5. 17:00 FC Tempo Praha - FC MAS Táborsko 7:12
18.5. 16:00 1.FK Příbram - FC Viktoria Plzeň 3:3
18.5. 14:00 FC Písek - Bohemians Praha 1905 5:3
21. kolo
21.5. 17:00 FC Písek - AC Sparta Praha 1:1
25.5. 10:00 Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram 11:8
26.5. 10:00 FC Viktoria Plzeň - FC Tempo Praha
25.5. 10:00 FC MAS Táborsko - TJ Jiskra Třeboň 7:3
25.5. 10:00 SK Aritma Praha - SK Dynamo České Budějovice 2:2
25.5. 17:00 SKP České Budějovice - SK Petřín Plzeň 12:0
22. kolo
2.6. 10:00 AC Sparta Praha - SKP České Budějovice
1.6. 10:00 SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha
2.6. 10:00 SK Dynamo České Budějovice - FC MAS Táborsko
1.6. 10:00 TJ Jiskra Třeboň - FC Viktoria Plzeň
2.6. 15:30 FC Tempo Praha - Bohemians Praha 1905
30.5. 17:00 1.FK Příbram - FC Písek
1. kolo
9.9. 17:00 Sokol Cholupice - TJ SK Satalice 7:3
8.9. 16:30 Loko Vltavín - Kyje 11:5
9.9. 15:15 FC Háje Jižní Město C - AFK Slavoj Podolí Praha B 12:1
6.9. 18:00 Sokol Královice - FK Dukla JM B 3:3
8.9. 08:45 SK Hostivař - FC Tempo Praha D 9:6
2. kolo
16.9. 10:00 TJ SK Satalice - FC Tempo Praha D 2:12
15.9. 14:30 FK Dukla JM B - SK Hostivař 6:4
13.9. 17:30 Sokol Královice - AFK Slavoj Podolí Praha B 8:5
16.9. 14:00 Kyje - FC Háje Jižní Město C 3:20
15.9. 09:30 Sokol Cholupice - Loko Vltavín 14:0
3. kolo
22.9. 11:30 Loko Vltavín - TJ SK Satalice 2:4
22.9. 08:30 FC Háje Jižní Město C - Sokol Cholupice 8:2
20.9. 17:30 Sokol Královice - Kyje 12:3
22.9. 08:30 SK Hostivař - AFK Slavoj Podolí Praha B 5:6
22.9. 12:15 FC Tempo Praha D - FK Dukla JM B 4:2
4. kolo
30.9. 10:00 TJ SK Satalice - FK Dukla JM B 3:5
28.9. 13:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - FC Tempo Praha D 4:9
30.9. 16:00 Kyje - SK Hostivař 1:18
27.9. 17:15 Sokol Cholupice - Sokol Královice 3:3
29.9. 16:00 Loko Vltavín - FC Háje Jižní Město C 0:10
5. kolo
6.10. 08:30 FC Háje Jižní Město C - TJ SK Satalice 13:0
4.10. 17:00 Sokol Královice - Loko Vltavín 5:0
6.10. 08:30 SK Hostivař - Sokol Cholupice 12:2
6.10. 16:00 FC Tempo Praha D - Kyje 17:7
7.10. 09:00 FK Dukla JM B - AFK Slavoj Podolí Praha B 9:8
6. kolo
14.10. 14:00 TJ SK Satalice - AFK Slavoj Podolí Praha B 0:6
14.10. 13:00 Kyje - FK Dukla JM B 3:11
13.10. 09:30 Sokol Cholupice - FC Tempo Praha D 7:4
14.10. 11:00 Loko Vltavín - SK Hostivař 2:10
13.10. 08:30 FC Háje Jižní Město C - Sokol Královice 1:5
7. kolo
18.10. 16:45 Sokol Královice - TJ SK Satalice 3:1
20.10. 08:30 SK Hostivař - FC Háje Jižní Město C 6:1
20.10. 12:15 FC Tempo Praha D - Loko Vltavín 2:3
20.10. 08:30 FK Dukla JM B - Sokol Cholupice 4:5
20.10. 09:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - Kyje 13:0
8. kolo
26.10. 16:00 TJ SK Satalice - Kyje 18:3
2.10. 17:30 Sokol Cholupice - AFK Slavoj Podolí Praha B 5:7
28.10. 10:00 Loko Vltavín - FK Dukla JM B 4:5
27.10. 08:30 FC Háje Jižní Město C - FC Tempo Praha D 5:6
17.9. 17:30 Sokol Královice - SK Hostivař 6:7
9. kolo
3.11. 08:30 SK Hostivař - TJ SK Satalice 13:1
3.11. 16:30 FC Tempo Praha D - Sokol Královice 7:3
4.11. 12:30 FK Dukla JM B - FC Háje Jižní Město C 3:6
3.11. 09:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - Loko Vltavín 3:6
3.11. 10:15 Kyje - Sokol Cholupice 0:13
10. kolo
7.4. 16:30 TJ SK Satalice - Sokol Cholupice 3:6
6.4. 09:00 Kyje - Loko Vltavín 0:2
6.4. 09:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - FC Háje Jižní Město C 1:7
7.4. 09:00 FK Dukla JM B - Sokol Královice 5:3
7.4. 15:30 FC Tempo Praha D - SK Hostivař 1:9
11. kolo
13.4. 10:30 FC Tempo Praha D - TJ SK Satalice 6:0
13.4. 08:30 SK Hostivař - FK Dukla JM B 2:2
13.4. 14:45 AFK Slavoj Podolí Praha B - Sokol Královice 0:2
13.4. 08:30 FC Háje Jižní Město C - Kyje 3:2
14.4. 13:30 Loko Vltavín - Sokol Cholupice 7:5
12. kolo
9.6. 17:00 TJ SK Satalice - Loko Vltavín
8.6. 12:00 Sokol Cholupice - FC Háje Jižní Město C
8.6. 09:00 Kyje - Sokol Královice
8.6. 09:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - SK Hostivař
8.6. 09:00 FK Dukla JM B - FC Tempo Praha D
13. kolo
27.4. 09:00 FK Dukla JM B - TJ SK Satalice 4:5
27.4. 10:45 FC Tempo Praha D - AFK Slavoj Podolí Praha B 4:2
27.4. 08:30 SK Hostivař - Kyje 20:0
25.4. 18:00 Sokol Královice - Sokol Cholupice 4:4
1.5. 10:15 FC Háje Jižní Město C - Loko Vltavín 5:0
14. kolo
5.5. 17:00 TJ SK Satalice - FC Háje Jižní Město C 3:7
8.5. 16:00 Loko Vltavín - Sokol Královice 4:6
4.5. 09:30 Sokol Cholupice - SK Hostivař 1:4
4.5. 09:00 Kyje - FC Tempo Praha D 3:6
5.5. 17:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - FK Dukla JM B 5:5
15. kolo
11.5. 09:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - TJ SK Satalice 3:1
12.5. 09:00 FK Dukla JM B - Kyje 19:0
11.5. 12:15 FC Tempo Praha D - Sokol Cholupice 7:5
11.5. 08:30 SK Hostivař - Loko Vltavín 6:1
9.5. 18:00 Sokol Královice - FC Háje Jižní Město C 4:6
16. kolo
19.5. 15:00 TJ SK Satalice - Sokol Královice 2:5
19.5. 15:00 FC Háje Jižní Město C - SK Hostivař 5:5
19.5. 10:15 Loko Vltavín - FC Tempo Praha D 4:9
18.5. 09:30 Sokol Cholupice - FK Dukla JM B 14:3
18.5. 09:00 Kyje - AFK Slavoj Podolí Praha B 4:17
17. kolo
25.5. 09:00 Kyje - TJ SK Satalice 3:5
25.5. 09:00 AFK Slavoj Podolí Praha B - Sokol Cholupice 5:4
25.5. 14:45 FK Dukla JM B - Loko Vltavín 3:0
25.5. 12:15 FC Tempo Praha D - FC Háje Jižní Město C 4:8
25.5. 08:30 SK Hostivař - Sokol Královice 1:4
18. kolo
2.6. 17:00 TJ SK Satalice - SK Hostivař
30.5. 18:00 Sokol Královice - FC Tempo Praha D
1.6. 08:30 FC Háje Jižní Město C - FK Dukla JM B
2.6. 10:15 Loko Vltavín - AFK Slavoj Podolí Praha B
1.6. 09:30 Sokol Cholupice - Kyje