FC Tempo Praha

týden 37 (9. září - 15. září)

Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
domácí zápasy
venkovní zápasy
narozeniny
pondělí 9. září 2019
Narozeniny František Vlach, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
úterý 10. září 2019
Narozeniny Jakub Čermák, 14 let , (Starší žáci A (U15))
16:30 FC Tempo Praha - SK Slavia Praha, (Starší přípravka B (U10))
středa 11. září 2019
Narozeniny Michael Arntz, 21 let , (Muži B)
Narozeniny Michael Arntz, 21 let , (Starší přípravka B (U10))
Narozeniny Adam Šedlbauer, 7 let , (Mladší přípravka B (U8))
17:00 SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha 3:3 (2:1), pen. 4:3, (Muži A)
17:00 Nábor hráčů, ()
čtvrtek 12. září 2019
Narozeniny Jakub Váňa, 14 let , (Starší žáci A (U15))
pátek 13. září 2019

Dnes nejsou v plánu žádné události.

sobota 14. září 2019
Narozeniny Antonín Jan Černý, 7 let , (Mladší přípravka B (U8))
Narozeniny Kryštof Kubát, 10 let , (Starší přípravka A (U11))
9:00 U10 - turnaj Spořice, (Starší přípravka B (U10))
10:00 FC Háje Jižní Město - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka B (U8))
10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 0:14 (0:5), (Mladší žáci A (U13))
10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 2:6 (2:5), (Mladší žáci B (U12))
10:15 FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 3:0 (2:0), (Muži A)
10:45 ABC Braník C - FC Tempo Praha C 5:1 (1:0), (Starší žáci A (U15))
13:00 FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 2:0 (2:0), (Starší žáci A (U15))
15:00 FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 0:8 (0:2), (Starší žáci B (U14))
17:00 FC Tempo Praha - FK Dukla JM, (Starší přípravka A (U11))
17:00 FC Tempo Praha - SK Slavia Praha, (Starší přípravka A (U11))
neděle 15. září 2019
Narozeniny Jakub Novotný, 10 let , (Starší přípravka A (U11))
9:00 U10 - turnaj Spořice, (Starší přípravka B (U10))
10:00 SK Čechie Smíchov - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka A (U9))
10:00 FC Tempo Praha - SK Třeboradice, (Starší přípravka B (U10))
11:00 SK Dolní Chabry - FC Tempo Praha C, (Mladší žáci A (U13))
11:45 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha, (Starší dorost (U19))
14:00 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha, (Mladší dorost (U17))
15:00 Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka A (U9))
16:00 TJ SK Satalice - FC Tempo Praha D, (Mladší žáci B (U12))
16:30 Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha, (Mladší přípravka B (U8))
16:30 FC Tempo Praha B - TJ Avia Čakovice, (Muži B)