FC Tempo Praha

týden 38 (17. září - 23. září)

Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
domácí zápasy
venkovní zápasy
narozeniny
pondělí 17. září 2018
Narozeniny Adam Fryš, 11 let , (Mladší žáci B (U12))
17:30 OFS Praha - západ - FC Tempo Praha, (Starší přípravka A (U11))
úterý 18. září 2018

Dnes nejsou v plánu žádné události.

středa 19. září 2018
Narozeniny Daniele Bocchetti, 12 let , (Mladší žáci A (U13))
Narozeniny Ondřej Filip, 15 let , (Mladší dorost (U17))
Narozeniny Jan Mach, 9 let , (Starší přípravka B (U10))
19:00 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha 1:2 (0:0), (Starší žáci A (U15))
čtvrtek 20. září 2018
Narozeniny Daniel Borovský, 6 let , (Mladší přípravka C (U7))
16:30 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha dívky, (Mladší přípravka A (U9))
pátek 21. září 2018
Narozeniny Nicholas Keseli, 7 let , (Mladší přípravka B (U8))
sobota 22. září 2018
9:00 FC Tempo Praha - AC Sparta Praha, (Mladší přípravka B (U8))
9:00 FC Tempo Praha - Sportovní Akademie Praha, (Mladší přípravka B (U8))
10:30 FC Tempo Praha - AC Sparta Praha, (Mladší přípravka A (U9))
10:30 SK Hostivař - FC Tempo Praha, (Muži A)
12:15 FC Tempo Praha C - Olympia Radotín, (Mladší žáci A (U13))
12:15 FC Tempo Praha D - FK Dukla JM B, (Mladší žáci B (U12))
12:30 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha, (Mladší dorost (U17))
14:45 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha, (Starší dorost (U19))
neděle 23. září 2018
10:00 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha, (Starší žáci A (U15))
10:00 SKP České Budějovice - FC Tempo Praha, (Mladší žáci B (U12))
10:00 SKP České Budějovice - FC Tempo Praha, (Mladší žáci A (U13))
12:00 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha, (Starší žáci B (U14))
12:45 FC Zličín - FC Tempo Praha C, (Starší žáci A (U15))
15:30 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha, (Starší přípravka A (U11))
15:30 FC Tempo Praha - Sokol Kolovraty, (Starší přípravka A (U11))
16:30 TJ Kyje Praha 14 - FC Tempo Praha B, (Muži B)
17:00 FC Tempo Praha - FK Dukla Praha, (Starší přípravka B (U10))
17:00 FC Tempo Praha - Sokol Dolní Počernice, (Starší přípravka B (U10))