FC Tempo Praha

týden 46 (12. listopadu - 18. listopadu)

Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
domácí zápasy
venkovní zápasy
narozeniny
pondělí 12. listopadu 2018
Narozeniny Matyáš Buzek, 19 let , (Muži A, Muži B)
Narozeniny Jakub Havlíček, 16 let , (Předpřípravka A (U6))
Narozeniny Jakub Havlíček, 16 let , (Mladší dorost (U17))
19:00 Trenérská schůzka, ()
úterý 13. listopadu 2018
Narozeniny Denisa Rottová, 43 let , (Starší přípravka A (U11))
středa 14. listopadu 2018
Narozeniny Matyas Razesberger, 11 let , (Mladší žáci B (U12))
16:30 FK Viktoria Žižkov B - FC Tempo Praha, (Mladší dorost (U17))
17:30 FC Tempo Praha - FC Háje Jižní Město, (Starší žáci B (U14))
18:30 FK Viktoria Žižkov B - FC Tempo Praha, (Starší dorost (U19))
čtvrtek 15. listopadu 2018
Narozeniny Filip Babický, 17 let , (Starší dorost (U19), Muži A, Muži B)
Narozeniny Dominik Kadlec, 29 let , (Mladší žáci A (U13))
Narozeniny Dominik Kadlec, 29 let , (Muži A)
Narozeniny Jiří Valášek, 44 let , (Muži B)
pátek 16. listopadu 2018
Narozeniny Nicolas Bubani, 5 let , (Předpřípravka A (U6))
Narozeniny Václav Krása, 19 let , (Uvolněni na hostování)
Narozeniny Václav Nechvíla, 9 let , (Starší přípravka B (U10))
sobota 17. listopadu 2018
10:00 FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad B, (Starší dorost (U19))
12:15 FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad B, (Mladší dorost (U17))
13:30 FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha B, (Muži B)
14:30 FC Tempo Praha - SK Třeboradice, (Muži A)
neděle 18. listopadu 2018
0:00 U8 - turnaj Příbram, (Mladší přípravka B (U8))
9:00 FC Tempo Praha - FC Zličín, (Starší přípravka B (U10))
9:00 FC Tempo Praha - SK Čechie Smíchov, (Mladší přípravka B (U8))
10:30 FC Tempo Praha - TJ Sokol Lipence, (Starší přípravka A (U11))
12:15 FC Tempo Praha C - Běchovičtí Sršni, (Mladší žáci A (U13))
14:30 FC Tempo Praha - SK Benešov, (Mladší žáci A (U13))