U14: Cenné vítězství proti Příbrami

16.1.2015 21:19   Viktor Valta

Ve druhém utkání přišla těsná porážka s Bohemkou.

V úterý 6. ledna zahájila tempácká U14 zimní přípravu. Hned 10. ledna jsme se v rámci zimní ligy utkali s ambiciózním týmem 1.FK Příbram. Do zápasu vstoupili aktivněji hosté a odměnou jim byl vedoucí gól. Nám do 15. minuty trvalo, než jsme se probrali ze zimního spánku, ovšem od této minuty jsme vyrovnali hru a začali diktovat tempo zápasu. Do poločasu se nám podařilo srovnat skóre, když se trefila zimní posila - Štěpánek. Ve druhém poločase za velmi větrného počasí jsme Příbram přehrávali. Po několika zahozených šancích se ujala hlavička Vejvody, jenž určila zasloužené konečné skóre 2:1 pro Tempo.

V dalším týdnu nás čekaly tři tréninky a středeční zápas proti Bohemians Praha 1905. V zápase jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, bohužel po celé řadě neproměněných šancích jsme těsně prohráli 2:3, když se za nás trefili Vlasák a Vejvoda. Po dvou náročných trénincích v předchozích dnech to byl výborný výkon. Jen tak dál.

Další zápas hrajeme v sobotu v rámci zimní ligy na Kačerově proti PFA v 10:00.

FC Tempo Praha - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha 3:2 (1:0)