Muži A: První výhra v přípravě

15.2.2015 21:28   Dominik Kadlec

Oslabenému týmu pomohl na hřišti i trenér Koller.

Proti Hájům jsme se sešli jako do houslí. Na stoperu zaskočil trenér Libor Koller a na lavičce jsme tedy mohli mít alespoň náhradního brankáře a jednoho hráče do pole. První poločas jsme odehráli poměrně slušně a po zásluze ho vyhráli 2:1. O branku se postarali střelci trenér Koller a brankář Cink, který byl nucen již v první půli nastoupit do pole. Zhruba v 10. minutě nám kvůli potížím v horní polovině těla vypadl Nwogu a ve 35. minutě ho napodobil Perl s potížemi ve spodní polovině těla.

Druhý poločas již byl z naší strany slabší, ale na hřišti se nic zajímavého, co by změnilo výsledek, neudálo. Pozornost tak vzbudil pouze konflikt Hurky se soupeřem, který oba odnesli povinným střídáním, my jsme však již nikoho na lavičce neměli, a tak jsme asi dvacet minut druhé půle odehráli v deseti s brankářem Kuchařem na hrotu.

FC Tempo Praha - FC Háje Jižní Město 2:1 (2:1)