Muži A: Na hřišti jako tým

23.2.2015 14:09   Dominik Kadlec

Tempo po kvalitním výkonu zvítězilo 3:1 nad Cholupicemi.

Proti Cholupicím jsme nastoupili sice bez možnosti střídání, ale zato jsme po dlouhé době nastoupili jako tým. Jeden makal za druhého, druhý za třetího a tak dále. Od 10. minuty, kdy jsme si na hřišti začali rozumět, jsme předváděli i kvalitní fotbal, který v první půli korunoval po krásné individuální akci Nwogu a druhou branku přidal Klouček po přihrávce Nwoga.

Druhý poločas byl z naší strany o něco slabší, ale kromě posledních deseti minut, kdy jsme si příliš neplnili své defenzivní úkoly, jsme soupeře do extra šancí nepouštěli. Soupeř snížil na 2:1 z pokutového kopu po ruce Netušila. Vytvářeli jsme si dost brejkových situací, které jsme ale neřešili optimálně, a proto jsme přidali už jen jednu branku, kdy se opět prosadil Nwogu. Vyhráli jsme tak 3:1 a pokud budeme takto fungovat i nadále, tak to bude dobré.

TJ Sokol Cholupice - FC Tempo Praha 1:3 (0:2)