U14: Třetí jarní výhra

26.3.2015 8:47   Viktor Valta

Na malém hřišti v Rokycanech se Tempo prosadilo až po přestávce.

K předposlednímu zápasu základní části jsme vyrazili do Rokycan. Na velmi malé umělé trávě nás čekal nepříjemný a důrazný soupeř. V první poločase byla hra velmi neurovnaná a nepřesná. Na obou stranách docházelo k mnoha nepřesnostem v rozehrávce. Našim hráčům trvalo celý poločas, než se dokázali srovnat s malými rozměry hřiště. Naopak pro domácí to byla velká výhoda.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi aktivně a odměnou nám bylo rychlé vedení a v podstatě rozhodnutí zápasu. Celkové skóre se díky dvěma brankám Adama Vlasáka, jedné Štěpána Sedláře, Jáchyma Trajhana a Zdeňka Sity vyšplhalo až na konečných 5:0.

Poslední zápas základní části odehrajeme v sobotu od 13:45 proti Vyšehradu. Hrajeme o celkové druhé místo, tak se přijďte podívat, jak to dopadne.

FC Rokycany - FC Tempo Praha 0:5 (0:0)