U12: Otočený zápas ve Štěchovicích

5.4.2016 19:37   Radek Dobrý

Tempo nakonec Povltavskou akademii udolalo 8:6.

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do nedalekých Štěchovic, kde hraje svoje zápasy Povltavská fotbalová. Do utkání jsme nevstoupili dobře a nechali se domácím mužstvem zatlačit. Prohrávali jsme osobní souboje a chybělo více odvahy v situacích 1 vs 1. To vše vedlo k poločasové prohře 3:2.

Druhá půle byla z naší strany naprosto odlišná. Domácí tým jsme prakticky nepustili do šancí. Začali jsme vyhrávat osobní souboje a i v situacích 1 vs 1 se nám dařilo. Soupeře jsme dokázali často přečíslit a dařila se nám i střelba ze střední vzdálenosti (dvě branky Vojta Stiller). Dnes kluky musíme pochválit za to, jak se dokázali poprat o výsledek a zápas otočit. Ve druhém poločase byly k vidění i pěkné kombinační akce a hezké branky. Doufáme, že dnešní výhra kluky povzbudí do další práce.