Muži B: Tenisový výsledek

25.4.2017 17:52   Jiří Nechvíla

Benfika si poradila s Čakovicemi divokým výsledkem 6:3.

V dalším kole k nám zavítal soupeř z Čakovic. Do zápasu se nám vstupovalo dobře, jelikož taktická se nesla v duchu, nemůžeme sestoupit ani postoupit, takže si vyzkoušejte to, co potřebujete. Tento pokyn uvítali kromě brankáře všichni s radostí. Po začátečním oťukávání jsme přeci jen měli fotbalovost na svojí straně a měli jsme začít plnit roli favorita utkání. Jako první jsme také dali gól, kdy se prosadil Frei. Hosté ale za chvilku dokázali pěknou střelou vyrovnat a hned poté nastřelit břevno. To nás trochu opařilo, jelikož jsme určitě čekali jiný vývoj zápasu. Do poločasu jsme si vypracovali dvě velké příležitosti ale ani jednu jsme nedokázali zužitkovat.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že to musíme zlomit a nepřipustit žádné drama. To se povedlo po rohovém kopu, kdy se přes tři hráče ve velmi obtížné pozici dokázal prosadit Nechvíla. Standardní situace se nám tentokrát dařily a o chvilku později se prosadil z dalšího rohu Buzek. Soupeř sice dokázal snížit, ale veškerý odpor mu vzal opět z rohu Dedek. Pak se hrálo v klidném tempu a další branky přidali Gronych a Žalud. Hosté ještě upravovali výsledek z penalty na konečných 6:3.

Další zápas náš čeká v pondělí 1.5. od 17:00 na venkovním hřišti s rezervou Třeboradic.

FC Tempo Praha B - TJ Avia Čakovice 6:3 (1:1)