U12: Slušný druhý poločas

20.9.2017 20:47   Dominik Kadlec

Tempáci nestačili na mix tří ročníků Bohemky.

Do branky proti Bohemce musel v prvním poločase Víťa, protože Vojta byl pryč a Toma Nguyena složila bolest zad. Tým jsme doplnili Jirkou Brabcem a Lukášem Kroužkem z ročníku 2007. Bohemka nastoupila se dvěma hráči 2006, dvěma 2005 a zbytkem 2007.

V prvním poločase jsme soupeře příliš neprověřili dopředu, hře chybělo trochu přímočarosti, ať už v podobě přihrávek, či průniků směrem vpřed. Ve druhém poločase už byl obraz přesně opačný. Víťu v brance nahradil Matěj Šilhavka, který si sám řekl, nechytil nic, ale po pár minutách, kdy se rozkoukal, začal hrát perfektně venku z branky a od té doby snad Bohemka neměla střelu na branku, protože když překonali naši obranu, tak ji zlikvidoval Maty dobrou poziční hrou. Bylo to také tím, že kluci byli aktivnější a chytřejší v napadání a soupeř se nedostával tak lehce na naši polovinu, zároveň jsme si tvořili šance, a tak rozehrával od branky poměrně často. Určitě tomu přispěl i nástup Víti do střední zálohy, kde byl hodně aktivní a vyhrával spoustu obranných i útočných soubojů. Dokázal strhnout ostatní kluky a když se k němu přidali další záložníci Maty Soos, Luky Kroužek, Jirka Brabec a i obránci Dan, Tejdy či Jurij, tak jsme dokázali i kluky z Bohemky zatlačit. Druhý poločas skončil 3:5, ale herně už to bylo dobré a mohli jsme ho i vyhrát.

Bohemians Praha 1905 C - FC Tempo Praha D 13:3 (7:0)