U12: První ligová výhra

26.9.2017 23:10   Dominik Kadlec

Tempáci po velmi slušném výkonu porazili Příbram rozdílem osmi branek.

Příbram
V sobotu jsme si připsali na konto první ligové body, když jsme zdolali Příbram 13:5. Když se říká, hraješ jak trénuješ, tak teď to mohu potvrdit, poslední dva tréninky bylo cítit zlepšení v koncentraci a nasazení v tréninku a teď to kluci přetavili v zápasový výkon. Od začátku hráli aktivně v pohybu a rychle si vybudovali náskok 3:0, soupeři se podařilo snížit až na 3:2, ale kluci ještě přidali a vybudovali si náskok asi pěti branek. Nejvyrovnanější část jsme sehráli ve druhé třetině, která skončila 2:2, bylo to i díky hodně zahozeným šancím. Ve třetí třetině byla efektivita v zakončení zase o něco lepší a náskok kluci navýšili. Vyzdvihnout musím obranou trojici Slany - Vinkler - Nezdařil, která prakticky bez střídání odpracovala velmi dobře celý zápas a ještě podporovala útok. Kluky z ofenzivy pochválím zejména za velmi rychlý a dobrý přechod v první třetině, který přetavili v branky. Celkově hra měla už více parametry žákovského fotbalu s více přihrávkami a lepší organizací hry.

Vyšehrad
V podstatě tatáž slova jako k utkání s Příbramí. Soupeř byl ročníku 2005 a jednalo se o B tým ligových 2005, tedy žádní nazdárci. Však také předtím vyhráli dvakrát 30:0. Utkání bylo plné těžkých soubojů tělo na tělo pro naše kluky, které jim určitě mnoho daly do budoucích zápasů. Konečný výsledek 3:5 je proti takovému soupeři velmi slušný.

FC Tempo Praha - 1.FK Příbram 13:5 (8:3)
FC Tempo Praha D - FK Slavoj Vyšehrad C 3:5 (2:4)