U14: Vášeň přinesla body

8.4.2018 23:25   Petr Havlíček

Tempáci oplatili Písku podzimní porážku a zvítězili 3:1 dvěma brankami Neumanna a jedné Prchlíka.

V prvním poločase zápasu s Pískem jsme poctivě a pozorně bránili – nedařilo se nám sice úplně dobře presovat, ale vyhrávali jsme souboje ve středu hřiště a soupeře nepouštěli do žádných větších šancí. Směrem dopředu se kluci snažili o rychlý přechod, i když to v některých momentech žádalo hru spíše uklidnit. Díky dvěma dobře vyřešeným brejkovým situacím jsme se dostali do vedení 2:0.

Na začátku druhé půle se nám povedlo zvýšit na 3:0. To soupeřem otřáslo a my měli ještě lépe dořešit další nadějné situace. V posledních dvaceti minutách po snížení Písek tlačil, ale my zůstali vzadu pozorní a zápas dovedli k vítězství.

Po celou zimní přípravu nás trápila malá přímočarost a soubojová neúspěšnost, takže jsme rádi za zlepšení v obou těchto atributech. Kluci předvedli velkou vášeň pro hru a snad ji přenesou do každého dalšího zápasu i tréninku.

FC Tempo Praha - FC Písek 3:1 (2:0)