U12: Zapomenutá výhra na Bohemce

24.4.2018 10:49   Dominik Kadlec

Přes trvalou převahu Tempáci zvítězit nedokázali. Někdy výsledek předvedené hře prostě neodpovídá.

Za krásného počasí jsme nastoupili v sobotu před obědem k ligovému utkání v Hrdlořezích proti Bohemians. Od začátku utkání jsme byli dominantnějším týmem a vytvářeli si spoustu šancí. Místo v proměňování jsme se však předháněli v tom, kdo zahodí větší. Místo náskoku jsme tak v první třetině prohrávali 0:3 ze tří střel soupeře, víc jich neměl. Klukům se nakonec podařilo do přestávky ještě vyrovnat na 3:3.

Zbytek utkání byl prakticky totožný, my jsme do soupeře bušili a on dával z ojedinělých protiútoků góly. Bohužel jsme se ani jednou nedostali do vedení a celý zápas jsme tedy doháněli manko, které se nám nakonec dohnat nepovedlo. V poslední patnáctiminutovce jsme soupeře zatlačili před jeho branku a ten už spoléhal jen na přihrávky co nejdál od vlastní brány. Z velkého tlaku jsme ještě snížili po pěkně kopnutém přímém kopu Liama na 7:8, ale víc už jsme nestihli. Tentokrát byla výhra opravdu blízko, ale jak se říká, je to fotbal a ne vždy odpovídá výsledek předvedenému výkonu. Výkon je však důležitější než výhra, nevěšíme hlavu a musíme makat dál, aby i ta výhra přišla.

Bohemians Praha 1905 - FC Tempo Praha 8:7 (6:5)