U12: Smršť v poslední třetině

23.5.2018 18:33   Dominik Kadlec

Tempáci během ní nastříleli Prachaticím třináct branek.

Utkání v Prachaticích jsme zlomili až v poslední třetině, přestože průběh hry vypadal 90 minut takřka stejně. Od první minuty jsme měli na hřišti převahu a vytvářeli si mnoho gólových šancí, které jsme zahazovali. Soupeř zahrozil občas z protiútoku či po standardní situaci. Postupně jsme vedli 1:0, 2:0, 2:1, 3:1. Za tohoto stavu také začínala poslední třetina.

Na počátku třetí třetiny se podařilo Milimu vsítit hattrick a jako by to klukům vneslo na kopačky klid, naopak soupeři to vzalo poslední naději a do konce utkání jsme nastříleli dalších deset branek. Výsledek je pro naše kluky zasloužený. Klid a odvahu, kterou kluci předvedli v poslední třetině v zakončení ukažme v dalších zápasech už od začátku. Pochvalu zaslouží Alex, který, když se ostatním nedařilo dát branku, vstřelil dvě branky právě po zachování chladné hlavy a poslal nás do vedení.

FK Tatran Prachatice - FC Tempo Praha 3:16 (1:3)