U14: Tři body za aktivní hru

18.9.2018 21:47   Libor Koller

Kdyby byli efektivnější v koncovce, porazili by Tempáci tým Vyšehradu vyšším rozdílem.

Do utkání jsme vstoupili o dost lépe než proti Petřínu a soupeř musel vytušit, že tady asi neuspěje. Aktivním napadáním po ztrátě míče, tak i při rozehrávce, jsme se dostávali k ohrožení branky. I když jsme někdy při ataku propadli, tak jsme se stačili v dostatečném počtu vrátit a míč odebrat. Při útočné hře jsme se často snažili probít středem hřiště, kde bylo hodně hráčů, a tak jsme se nedostali do více zakončení. Dva krásné góly ale zajistily vedení do poločasu.

Druhá půle se odehrála stejně, i když jsme si řekli, že soupeře musíme roztáhnout, abychom si udělali více prostoru pro útok. Opět jsme často naráželi ve středu hřiště na plno hráčů soupeře a nevyužívali volných prostorů po stranách. Takto jsme se připravili o rozdílnější výsledek než 3:0. Chválím přístup a zodpovědnost všech kluků i přes ty nedostatky, které vymažeme.

FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad 3:0 (2:0)