U14: Obrat s Táborskem

4.10.2018 22:14   Libor Koller

V souboji o čelo tabulky nakonec Tempáci nasázeli soupeři pět branek.

Utkání začalo oboustrannou ofenzívou, která vyšla lépe hostům. Fyzicky statnější Táborsko nás přehrávalo v osobních soubojích a v aktivitě. Po patnácti minutách jsme prohrávali 0:2, když jsme inkasovali po rohovém kopu a po nedůrazu v našem vápně. Tento stav nás nerozhodil, ale doslova "nakopl" a dodal ještě více odvahy. Do poločasu jsme už byli lepším týmem a po pokutovém kopu a parádní "bombě" Tomasa snad z 25 metrů bylo vyrovnáno. A to jsme ještě měli další příležitosti.

Druhý poločas už vyzněl jednoznačně v náš prospěch. V soubojích jsme začali být chytřejší, a tak jsme vzali soupeři jediný trumf, jak nás mohl přetlačit. Do konce utkání ještě přidal branku pěkným lobem přes brankáře Šimíňu a Fílu dvakrát dorážkou a la David Lafata.

Musím uznat, že Táborsko odehrálo dobré utkání, a tak si cením obratu, jaký kluci předvedli.

FC Tempo Praha - FC MAS Táborsko 5:2 (2:2)