U13: Zlepšení ve druhé půli

5.10.2018 10:53   Radim Pfeifer

Tempáci dokázali otočit zápas v Uhříněvsi a zvítězit 7:3.

Již úvod zápasu se nám vydařil, kdy se klukům povedlo vstřelit branku hned ve 3. minutě. Pak si asi kluci mysleli, že to půjde samo a obdrželi ve třech minutách dva góly. Soupeři se tedy podařilo především zvýšeným důrazem v našem pokutovém území otočit zápas. Klukům by se v této kategorii nemělo stávat, že obdrží gól po situaci, kdy míč skáče před naší brankou a nikdo se nesnaží napadat soupeře, který má šanci branku vstřelit. Do konce poločasu se stav utkání změnil na 3:3.

Kluci si v poločase museli hlavně uvědomit, že by měli hráče soupeře napadat ještě před převzetím míče a také, že by neměli na balon čekat na místě. Druhý poločas už měl poněkud jiný herní obrázek a dařilo se nám dobře roztahovat hru, přenášet míč z jedné strany na druhou a také vyvážet míč z obrany do neuspořádané obrany soupeře. Odměnou klukům byly čtyři vstřelené branky a žádná obdržená v rámci druhé půle. Utkání se nám tedy podařilo vyhrát především zlepšenou hrou ve druhém poločase.

SK Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha C 3:7 (3:3)