U14: Úspěšné dobývání branky

24.10.2018 20:40   Libor Koller

Tempáci přes obrovskou převahu vyhráli v Budějovicích o jediný gól.

Nedůrazná koncovka zajistila to, že v nedělním utkání proti  Dynamu 06 (SKP Č.B.) jsme celý zápas dobývali branku domácích. I když jsme vstřelili gól hned na začátku a měli přidat další, tak z protiútoku a jediné střely domácích na branku bylo v 7. minutě srovnáno. Dynamáci dobře bránili a my se často tlačili zahuštěným středem hřiště a zbytečně ztráceli míče. Když jsme se dostali ze strany do vápna, tak nám scházela kvalitnější přihrávka a hlavně "drajv" v zakončení. Do toho všeho se přidalo hodně štěstí pro domácí.

Druhou půlku se hrálo výhradně před vápnem soupeře, kdy jsme dobře obehrávali míč z jedné strany na druhou a drželi míč. Aktivitou přibývalo více náběhů za obranu. Po jednom takovém dal Šímiňo po přihrávce Fíly vítěznou branku. Utkání dalo klukům více, než kdyby po poločase vedli 5:0. Museli se vypořádat s průběhem utkání, kdy můžete výrazně vyhrát nebo prohrát 0:1 po jediné střele. Na konci kluci měli velikou radost z vítězství, což jsem jim hodně přál za tu velkou snahu zvítězit.

SKP České Budějovice - FC Tempo Praha 1:2 (1:1)