Muži A: Bod ziskem či ztrátou?

1.4.2019 9:18   Rostislav Kohoutek

Mladý tempácký tým doplatil na špatnou koncovku, k výhře na Podolí bylo velice blízko.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a hned na úvod jsme vstřelili branku. Po pěkné akci se prosadil mladík Babický. I po vstřelené brance jsme dál pokračovali v tlaku a dostávali se do šancí. Na druhou branku jsme nečekali dlouho a znova se prosadil Babický. Soupeř byl otřesen a absolutně ze hry. My jsme celý první poločas odehráli velice dobře a vytvořili jsme si minimálně čtyři stoprocentní šance, bohužel jsme je nedokázali využít.

Druhý poločas z naší strany již nebyl tak kvalitní, po našem zaváhání soupeř šťastně vyrovnal, hra se začala kouskovat a na hřišti se začalo mezi hráči jiskřit. Soupeř značně přitvrdil, byl důrazný a dohrával situace. Tento způsob hry nám nevyhovoval a postupem času jsme ztráceli tempo a dostali jsme se pod tlak. Nakonec soupeř vyrovnal. Za stavu 2:2 jsme ale ožili, soupeř naopak přestal hrát důrazně a my jsme znovu chodili do přečíslení a vytvářeli si obrovské šance. Bohužel ani tyto jsme nevyužili, a tak skončilo utkání 2:2.

AFK Slavoj Podolí Praha - FC Tempo Praha 2:2 (0:2) Video ze zápasu