Muži A: Zasloužené tři body

4.6.2019 10:51   Rostislav Kohoutek

Tempo bylo po celý zápas lepším týmem a rezervu Žižkova zdolalo 3:1.

Velice důležité vítězství podpořené velice dobrým výkonem. Hned od začátku jsme do utkání vstoupili velice dobře, agresivně, soupeře jsme napadali vysoko a hráli s nasazením a snahou utkání co nejrychleji rozhodnout. Bohužel nešťastná branka po nedorozumění znamenala ve 13. minutě komplikaci, naštěstí nás inkasovaný gól neutlumil, ale ještě více nabudil. Do poločasu jsme dokázali srovnat.

Ve druhém poločase jsme soupeře ještě více zatlačili do obrany a byli jsme nebezpeční. Nakonec jsme dokázali dvakrát skórovat, a tak jsme zaslouženě vyhráli 3:1.

Jsem rád, že i v tak těžké situaci, ve které se nacházíme, kluci našli v sobě odhodlání a nepříznivý výsledek je ještě více motivoval k tomu, aby utkání otočili a vyhráli.

FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov B 3:1 (1:1) Video ze zápasu