Muži B: Petr umí dobře počítat

10.9.2019 12:17   Patrik Baroch

Benfika i s navrátilcem Slávou zvítězila v Bohnicích 8:1.

TJ Slovan Bohnice Praha 8 - FC Tempo Praha 1:8 TJ Slovan Bohnice Praha 8 - FC Tempo Praha 1:8
V utkání proti Bohnicím jsme chtěli navázat na minulý zápas, ve kterém se osvědčil tzv. Body systém, kdy jeden bojuje za všechny a všichni za jednoho. Ukázalo se, že ten jeden je Sláva, a tak se strhly vlny protestů proti jeho nenominaci. Trenér už to nadále nemohl přehlížet. Navíc Sláva byl v tréninku jasně nejlepší z týmu. Nakonec ale pomohlo hlavně, že Petr umí dobře počítat, kdyby totiž nepočítal se Slávou, měl by to už spočítané, neboť bez něj by nás bylo přesně 11.

A Sláva jako správný tahoun pomohl týmu olbřímí měrou, všem totiž bylo jasné, že 90 minut na hřišti s Jirkou Hronem na beku by utíkalo pomalu stejně jako on. Takhle jsme ale výsledek z minulého týdne stihli už za poločas, a v kabině jsme si proto řekli, že budeme hrát hlavně na nulu, abychom si celý trénink zahráli fotbálek. Jelikož ale málokdy plníme, co si řeknem, přidali jsme ve druhé půli další čtyři branky (pouze Čech na hrotu útoku prokázal velkou taktickou vyspělost, když neskóroval ani z několika 100% šancí). Jediný obdržený gól jde - již tradičně - za posilou z áčka (pentle čaplá, málo platná), takže fotbálek rozhodně zasluhujem.