U15: Posun v organizaci hry

5.9.2023 0:23   Petr Suchan

Tempáci zvládli vítězně zápas s Trutnovem.

Začátek opět velmi vyrovnaný. My své šance nevyužili a soupeř se dostal do vedení. Odpověděli jsme obratem po individuální akci Bryscejna. Od 20. minuty jsme začali mít mírně navrh, kdy rozdíl dělal hlavně výborně hrající Matouš Bryscejn. On nás také dostal do vedení 2:1. Před půlí se po faulu na Tajovského trefil krásně do vzdálenějšího rohu branky Vašek Nechvíla. 3:1 poločas.

Druhý poločas jsme soupeři moc nedovolili a po navýšení skóre Kadeřábkem na 4:1 jsme už zápas v klidu dohráli. Oproti středečnímu utkání byl vidět posun v organizaci hry a kvalitě na míči. Konečně byla přítomna mezihra, která nám pomohla kontrolovat hru. Ze dvou odehraných utkání je zřejmé, že dokud soupeř vydrží běhat, je každý zápas těžký a záleží na nás, zda jej nedostaneme do nějakého euforického stavu. Orlicko bylo povzbuzeno vedením 0:1 a zápas těžký až do závěru. Naopak Trutnov za stavu 4:1 odpadl.

FC Tempo Praha - MFK Trutnov 4:1 (3:1)